Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Чорнобаївка проклята характерниками чи готами?

Цікаве
Опубліковано: 26 квіт. 2022 р.
Підписатися
Приват Банк:
5363 5420 2021 6546
Будейчук М. О.

Патреон:
https://www.patreon.com/Gutsulandia?f...

Чорнобаївка - бермудський трикутник для орків. Ми спробуємо дослідити, в чому все ж таки таємниця Чорнобаївки. На сьогоднішній день рашисти вже в 16 раз спробували окупувати поселення на Херсонщині, яке приховує в собі багато таємниць! Ці землі сотнями років належали запорізьким козакам, серед яких було багато характерників! Найвідомішим з них був Іван Сірко, єдиний отаман, який переміг 54 битви та не програв жодної! Рашисти боялись його колись, як чорта, і турки та поляки також. Він втілював страх та жах і міг розбивати велике 10 000-не військо, маючи 500 бравих хлопців та геніальний план! Його побратимом був Чорнобай, який, звісно ж теж був характерником! Є така версія, що він закляв своє поселення так, що як тільки будь-який ворог туди прийде, його одразу ж чекає смерть! Звісно ж не варто применшувати всю велич ЗСУ, які вправно спалюють орків, усіх, хто прийде. Звісно ж, рашистські генерали не бережуть своїх солдатів, та посилають їх, як м‘ясо на смерть, проте чи йшли б вони тим самим шляхом 16 разів?
Чорнобаївка - це ключове село, захопивши яке, оркам було б набагато простіше наступати на Миколаїв та Одесу! Проте, як не стараючись, рашисти зазнають краху! Вже більше 80 танків, 60 гаинтокрилів та 130 броньованих машин спалено в Чорнобаївці, і вони дальше йдуть… В березні рашисти робили невдалі спроби день за днем, вже й не порахуєш, скільки орків забрала до себе наша земля на цих теренах. 7 березня наша армія спалила за один разу тут 30 гвинтокрилів, ціни яких - від 2 мільйонів доларів до 20 мільйоніу дрларів за 1 одиницю! 16 березня наша армія знову знищила Смерчами цілий склад гвинтокрилів та бронемашин, мінімум 10 гвинтокрилів та 25 машин за один раз, але далі, ще цікавіше!
18 березня, після 5-ти спроб, в Чорнобаївку поїхав генерал-лейтенант Андрій Мордвічев, якого успішно тут успішно ліквідовано воїнами ЗСУ!
На той час то був уже 6-тий генерал, проте цього разу не Генерал-майор, а генерал-лейтенант! В той день тут було ліквідовано 8 армію Південного округу! І що ви думаєте, орки на цьому не зупинилися і через 6 днів, 24 березня сюди приїхав ще один генерал-лейтенант Яків Резанцев! В той де день генерала з цілою його армією було успішно ліквідовано, тоді взяли дуже багато орків в полон!
За період війни, про Чорнобаївку з‘явилося, напевно, найбільше мемів, на рівні з кораблем! Доречі, в минулих інтерв‘ю з мольфарами, ми передбачили, що Рускій воєнний корабль Москва піде на дно, так і трапилося, все ж думка та візуалізація цілої нашої Нації має дуже велику силу! Містика на цих теренах була ще задовго до характерника Чорнобая, який жив у XVII столітті! Саме на цих землях Херсонщини жила готська діва-воїн у IV столітті до нашої ери, яку звали Хервер. Саме вона бородася з гунами, і що цікаво, Джон Толкієг використав прототип Хервер для своєї книги Володар Перснів! Рашисти настільки недолугі, що твердять на всіх своїх канал що трикутник Чорнобаївки між Бучею, Бородянк та Гостомелем! А скільки пісень українці зробили про це Чарівне місце… які ж все ж таки молодці, наш народ, всі стали один за одного та рухаються до перемоги! Зараз гугл видає по запиту Чорнобаївка пів мільйона посилань! Такими темпами і Москву обжене і років так через десять, там знову квакатимуть жаби, а в Чорнобаївці буде місто-мільйонник, де найвищий рівень житт в Європі! Як вам така реальність, наскільки це ймовірно на ваш погляд? І що мене також дуже порадувало - в український слован к добавили нове слово «Чорнобаїти», що означає - постійно робити одне і те ж саме, не отримуючи результату та дуже страждати через це! Також Чорнобаївку можна сміливо порівняти з фільмом «День сурка», що з Білом Мюрреєм.
Інша ж версія, що Чорнобаївку підтримують теперішні мольфари, які не хочуть, щоб нашу Неньку захопив ворог! Яка з цих версій вам більше сподобалась, напишіть про це в коментарях!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить