Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТОЛОКА | Офіційний трейлер # 2 | HD

Про кіно
Опубліковано: 23 січ. 2020 р.
Підписатися
Толока
У кіно з 12 березня 2020 року!

У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн.

Вік української хати короткий – від війни до війни. Якби не толока, не було б де й зустріти свого коханого. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», завжди у центрі громади.


Компанія: «Іллєнко Фільм»
Жанр: романтична балада
Режисер: Михайло Іллєнко
Автор сценарію: Михайло Іллєнко
Оператор: Олександр Кришталович
Композитор: Роман Вишневський
Художник-постановник: Роман Адамович, Микола Кіщук
Продюсери: Михайло Іллєнко, Пилип Іллєнко, Маріанна Нові-кова, Андрій Різоль та ін.
Звукорежисер: Артем Мостовий
У ролях: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергій Романюк, Мирослав Гай, Дмитро Рибалевський, Ва-силь Кухарський, Костянтин Войтенко, Тетяна Нагірняк, Євгенія Конюх, та ін.
Камео-ролі у стрічці виконали зірки українського кіно, музики і теле-бачення: Ахтем Сеітаблаєв, Олег Скрипка, Сергій «Фома» Фоменко, Олег «Фагот» Михайлюта, Іван Леньо, Галя і Леся Тельнюк, Тарас Компанічен-ко, Дмитро і Віталій Капранови, Анна Заклецька, Роман Коляда та ін.

#Толока #Toloka
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить