Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Тариф "4 безліміти" від lifecell. Короткий огляд тарифу, його переваги та недоліки | Протизавр

Технології
Опубліковано: 9 січ. 2020 р.
Підписатися
00:49 - Короткий огляд тарифу "4 безліміти" від lifecell
03:37 - Переваги тарифу "4 безліміти"
08:31 - Недоліки тарифу "4 безліміти"
15:05 - Насамкінець...

У травні 2019 року я переніс свій номер від оператора Водафон до #лайфсел, скориставшись із послуги MNP, про яку говорив вже багато у серії відповідних відео. У коментараях до цих відео отримав декілька питань стосовного мого нового оператора (#lifecell) і обраного тарифу «4 безліміти». Ще з першого коментаря, який отримав декілька місяців тому, почав збирати необхідний матеріал для запису відео. Тому у цьому записі знайдете інформації стосовно переваг та недоліків тарифу, а також поділюся своєю суб’єктивною думкою стосовно конкурентності тарифу від лайфсел.

Хочу звернути вашу увагу, що тариф «#4_безліміти» був запущений lifecell 28 березня 2019 року та мав вартість 40 грн/4 тижні. Однак через популярність серед користувачів, в тому числі тих, які переходили до оператора від конкурентів, менеджери лайфсел вирішили підсунути абонентам свиню і… підвищили його вартість до 60 грн/місяць. Для цього був закритий старий тариф, який перейменували на «4 безліміти 2019» і відкритий новий – «4 безліміти». Зміни почали діяти з 12 листопада 2019 року - http://bit.ly/37GkLbe. Крім назви, тарифи нічим не відрізняються:
- Тариф «4 безліміти 2019» - http://bit.ly/2ZXRING
- Тариф «4 безліміти» - http://bit.ly/2urctFX

У відео я коротко оповів, що входить в 4-х тижневий пакет послуг, розповів про переваги (вартість, безліміти, пакети послуг, сповіщення про поповнення рахунку) та недоліки (4-х тижневий термін дії пакету послуг, «липові» 100 Мб на день, малу кількість хвилин). Опис кожного пункту зайняв трошки часу, тому відео вийшло… за довгим. Сподіваюся, однак, що інформація буде корисною.

Також у відео були згадані тарифи:
- Тарифи 3моб - http://bit.ly/39MBCuK
- Тарифи лайкамобайл - http://bit.ly/2QQZFjC
- Тариф "Vodafone 4G Smart XS" - 30 грн на місяць: https://bit.ly/2SifNec
- Тариф "Vodafone 4G Smart S" - 50 грн на місяць: https://bit.ly/2XZ5g9j
- Тариф "Vodafone 4G Smart M" - 90 грн на місяць: http://bit.ly/2MknQ8w

Якщо у вас є інформація про інші переваги й недоліки тарифу «4 безліміти» від лайфсел, а також питання, прошу залишати коментарі.

Під час монтажу відео був використаний фрагмент із репортажу полтавського телебачення (youtube.com/watch?v=vTenJKFd0f8). Авторські права не порушено!

П.С. Це відео, на відміну від решти «домашніх», записував з телефону підключеного до стедикам. Оскільки нове обладнання ще «обкатую», тому не звично було дивитися у лінзи камер. :) Тож перепрошую за ефект «читання тексту». Все записую з пам’яті. :)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить