Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Віддана. Backstage Епоха (прем'єра фільму 16.01.2020)

Про кіно
Опубліковано: 31 груд. 2019 р.
Підписатися
Чим захоплює Прекрасна Епоха на східних кресах Австро-Угорської імперії, у Станіславові? Чим надихає вона творців фільму «Віддана»? Та яку атмосферу вони створили для внутрішнього всесвіту цієї історії?

Розповідають письменники Софія та Юрій Андрухович, прима-балерина Національної Опери України Катерина Кухар, акторка Ірма Вітовська, оператор-постановник Олексій Ламах, художник-постановник Олександр Батєнєв, фудстилістка Олександра Гордєєва та засновниця ГО «Франківськ який треба берегти» Марія Козакевич.

Дивіться та слухайте у бекстейдж-відео!

#Віддана #ЛюбовЯкоїПрагнеш #КалейдоскопКохання #ФеліксАвстрія #Вільна

З 16.01.2020 у кіно. Більше інформації на офіційних сторінках проєкту:
Facebook – https://www.facebook.com/viddana.movie/
Instagram – https://www.instagram.com/viddana.movie/

Синопсис: Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Продюсер: Надія Зайончковська
Автори сценарію: Аліна Семерякова в колаборації з Софією Андрухович
Режисер-постановник: Христина Сиволап
Оператор-постановник: Олексій Ламах
Художник-постановник: Олександр Батєнєв
Художник з костюмів: Леся Патока
Художник з гриму: Марія Коломієць
Кастинг-директор: Алла Самойленко
У ролях: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська, Важа Годердзішвілі, Себаст’ян Цибульський, Ясін Фараджаллах, Марина Кошкіна.
Виробництво: FILM.UA Production за підтримки Уряду України та Міністерства культури України
CGI/VFX: POSTMODERN Digital
Дистрибутор: Вольга Україна
Прем’єра: 16 січня 2020 року
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить