Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Нові серіали 2020 Відіграти назад Знищення The Undoing

Про кіно
Опубліковано: 25 листоп. 2020 р.
Підписатися
Відіграти назад

Nicole Kidman https://www.instagram.com/nicolekidman
Matilda De Angelis https://www.instagram.com/matildadeangelis

Кадри з взяті з https://youtu.be/QWoiNlLqLR8

Полюбляю фільми зі змістом та мораллю і ось з цього серіалу крім цікавого сюжету можна точно почерпнути наскільки багато нашого життя складається з наших рідних та близьких - тут погоджусь з тезою що ми є тим що нас оточує. Але що ж робити коли в один момент з'ясовується що нами не так все бачилось і ті хто біля нас не ті кого ми знаємо. Щоб те все зрозуміти переживемо разом 6 серій з сімейкою Фрайзерів. Окрім цього додам що далеко не в кожному серіалі ми можемо зустріти Ніколь Кідман чи Хю Граната а ось тут ще і в головних ролях і те все від сценариста "Великої маленької брехні Девіда Е Келлі... Перед вами буде крутий якісний з багатою атмосферою і жахливими сімейними проблемами які як правило ховаються за завісами ідеального життя. Ось і гасло міні серіалу від HBO max ніщо не залишиться в таємниці. Розповім про серіал відзнятий по роману "Ти повинна була знати" .
Перед детальним описом у вас є секунда підписатись щоб не пропускати мої відео а разом з ними і цікаві фільми та серіали.
що ж погнали.
Відіграти назад так його іменують українські медіа або ж Знищення - так говорить Вікіпедія і Google хоча в Оригіналі андуінг тобто Скасування...
Авторитетний дитячий лікар який лікує діток з страшними діагнозами з онкології Джонатан Фрейзер, його обожнюють діти пацієнти та просто боготворять батьків. Він остання надія і це обґрунтовано - якісно та професійно виліковує дітей - цей весь процес він підігріває своїєю неймовірною харизмою і фактично обожнюваний всіма і своєю дружиною Грейс вона за крок до свого визнання як Психолога, в передодні презентації книги під назвою Як довірившись своїй інтуїції зрозуміти чоловіка з першого погляду. На шкільному дійстві, якийсь чи то аукціон в підтримку школи чи просто світські зустрічі. Головна героїня серіалу Грейсь яку звісно ж грає Ніколь Кідман поглядами спотикається об молоду, привабливу з брутальним поглядом Елену яка при блищій зустрічі ніби щось поглядом та емоціями у неї балагє... звісно ситуація дивна і як професуйному психологу то все не виходить з голови і надалі її супруводжуватиме у спогадах та уяві. Їй це все дивно оскільки Руденька леді її зустріла вперше.
З наступного ранку а Грейс яка прокидається без Джонатана якого просто не перевршено грає Хю Глорі - і ще поки не розуміє що за короткий час вона буде мріяти щоб це й день скінчився але кожен наступний приноситиме погані новини, розчарування і шквал викриття нової брехні і сама того не усвідомлюючи і небажаючи вона опиняється в вихрі подій.
Всі новини майорять, мати хлопчика який вчиться в елітній школі була знайдена в себе в майстерні мертвою, смерть спричинили жахливі удари молотком... Грейс хоче поділитись жахливою новиною з чоловіком котрий у відрядженні, це ж школа де навчається їхній син, звязку не має. І тут понеслось, жертвою виявляється та сама відверта Елена як ще вчора не відводила погляд від люблячої дружини і ідеального подружжя лікарів.
Що ж тепер до головної героїні
Найбільше здивування коли поліція розглядає її чоловіка єдиним підозрюваним, а коли вона емоційно вимагає хоча б якихсь доказів натикається на відео запис де вона по нічному Ню Йорку гуляє містом однісінька, в ніч вбивства в напряму до потерпілої... Все впутано та запутано, я доки не зрозумів і навіть не зрузім хто ж це. Але ось Грейс розуміє що вона отримає зраду, відвертання усього міста, колишніх друзів та партнерів від неї. Підтримка тільки від батька якого вона завжди футболила як подалі з вічним бажанням йому доказати що вона самойстійна і непотребує допомоги і порад тимпаче. А батька грає легендарний вже 85 річний Дональд Сазерленд - це його 308 картина, з перегляду його біографії можна зробити висновон що навіть не фільми є його змістом життя а він вже і є весь живий кінематограф. В ролі Франкліна він отримує обрпз багача у якого є вплив та авторитет - все те що потрібно Джонатану - незважаючи на свої жахливі вчинки - описами і деталями я вже не буду спойлерити що ви не втрачали інтерес але про харизму я скажу - змучену та ще декіклька днів тому не підозруючи що її ідеальний шлю вже давно ілюзія Грейс він завдякий своїй харизмі та її коханню жертвувати всім матеріальним та духовним і всіма силами тягнути його з вязниці та шукати шляхи оправдання.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить