Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Серіали. ✅ Дім з прислугою 🔴 Огляд українською

Переглядів: 225
Опубліковано: 16 берез. 2020 р.
Підписатися
Серіали - 4 Епізод
✅ Дім з прислугою 🔴 Огляд українською

💳 Підтримати канал (від 1 грн.): https://u.to/SKLyFA
🔊 Спільнота у Viber: https://u.to/gKbyFA
🔵 Спільнота у Facebook: https://u.to/7KfyFA

Привіт, я дуже тендітно підходжу до серіалів і насправді не велика кількість доходять до останніх серій на моєму екрані, просто дуже шкода часу на якусь пургу. Ну що ж погнали я ігор ви на каналі IP UA я переглядаю все але розповідаю вам про найцікавіше сьогодні розповім про атмосферне відкриття для мене Будинок з прислугою від Apple TV + ото ж якщо ви шукаєте який серіал подивитись перегляньте мою рекомендацію і я думаю ви зацікавитесь і переглянете


Серіал позицонують як жахи хоча я б назвав це щось типу триллер про смію можливо навіть психологічний... оскікльи до 8 серії яку я вже переглянув страшного не вгледів та й на хоррор теж він не схожий і це певно перевага цього поки що міні серіалу на 10 серій від ЕПЛ. Тому що реклами як такої на нього і не було а серіали які знімало Надгризене ТВ і вкладали шалений бюджет в рекламу себе не виправдали.
Отже "Будинок з прислугою" дія серіалу відбувається в Філадельфії Сполучені штати Америки.
Дороті - мама яка не може змиритись з смертельною втратою малюка якому було ледве 13 тижнів від народження. Її просто шторить і психологи не можуть допомогти, паралельно з терапіями їй в життя вкладають ляльку яка схожа на піврічного немовля щоб тїй типу було легше чи як - хоча як на мене таке рішення може людину довивести з глузду але зрештою в цій ляльці одна з головних фішок усього сюжету.
Дороті починає не справлятись, вона ж мама немовля на йякого йде багато часу і паралельно потрібно підтримувати та розвивати кар’єру журналістки. Я не пам’ятаю вже моменту як це було але точно з ініціативи руденьої мамці вони беруть 18 річну няню як згодом стає їм прислугою тому певно і в назві серіалу не звучить це конкретно "Бейбісітер" - тому що цій малій яку грає 20 річна Нелл Тайгер Фрі прийдеться глядіти цілу смію... і допомагати у всьому з власної ініціативи і тут Тоні Басгеллоп зі своїм сценарієм і режесурою від відомого М. Найт Шьямалана постарались так що кожен момент ви відчуватимете що та допомога вона відтіняє якимось підвохом і за кожним кроком щось стоїть.
І так з натяками ми дійшли до таємничності серіалу він не схожий ні на що але я б його додав до антиутопічноої Розповіді служниці вони різні але тонування, кольорові гами та освітлення схоже - в крайньому випадку мені. І чому я на старті класифікував як сімейного - як на мене тут присутні тонкі моменти сімейної культури і навіть релігії.
Так далі про таємничність... кожна серія просто мега загадкова... і звісно ж сама більша таємниця це як Оживився Джерико... Шон в перші секунди подумав що йому теж потрібно до психолога... далі з Джуліаном (це брат дружини) почали вмикати логіку і уяву - на їхню думку Ліен прнесла викрадену дитину і підклала їм в такий хитрий спосіб... звінсо далі логіка навіщо - і з огляду на молодий вік дівки вони вирішують що вона принесла їм свою дитину - що згодьтесь хоча і футуристично але як не як логічно... але але - далі вам підкидатимуть нові цікаві сімейні події, нових персонажів над переглядом яких 30 хвилин пролітатимуть як цікаві моменти.
І на завершенні відео я не можу сказати звичного що переглядайте у всіх стрімінгових срвісах оскільки він тільки на ЕПЛ ТВ + і... офіційного дубляжу поки що нема... епл пропонує вам переглянути серіал англійською з субтитрами українською... - але це ж можна сприймати як варіант який допоможе нам вдосконалити англійську і чути справжні інтонації акторів та занурюватись в атмосферу - тому гарного перегляду і я чекаю вашу думку про серіал та буду вдячний за рекомендації серіалів в коментарях. Бувайте

––––––––––––––––––––––––––––––
Track: Girls Just Wanna Have Sun — Broke In Summer [Audio Library Release]
Music provided by Audio Library Plus
Watch: https://youtu.be/FMA4ZIi55Fc
Free Download / Stream: https://alplus.io/girls-wanna-have-sun
––––––––––––––––––––––––––––––

#серіали #українською #онлайн
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить