Артем Кочубей — київський журналіст та палкий прихильник «русского мира» — постійно отримує погрози за свої публікації, аж доки йому скрізь не починають увижатися «бандерівці».
Тікаючи від «переслідування» до Москви, журналіст випадково сідає не в той потяг і прямує до Костянтинівки, де тривають обстріли. Та ще й у купе Артему трапляється сусідка — патріотично налаштована українська снайперка Гремислава, яка на дозвіллі пише роман про Степана Бандеру…
Щоразу, як дівчина зачитує рукопис, переляканий та водночас скептично налаштований Артем переноситься у 1910-1950 роки — і війна тодішня накладається на війну теперішню, утворюючи гримучий екзистенційний коктейль, замішаний на сюрреалізмі та фантастиці, приправлений гротеском та блискучою сатирою.
Утім, «Бандера Distortion» — це не спроба «очорнити» чи «обілити» Бандеру, а на диво «повноколірна» історія, яка представляє його реальним героєм та живою людиною. Адже медійний образ Степана Бандери існує завдяки його постійному спотворенню у свідомості мас — і завдяки цьому «спотворенню» Бандера часом набуває абсолютно нового звучання, подібно до музичного ефекту distortion, який змінює звук гітари таким чином, що виникає ніби цілком інший інструмент.
розгорнути опис
згорнути опис