Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Посів соняшника 3 РІЗНІ сівалки! Яка сівалка фермера точніше Vaderstad, Kverneland чи Lemken?

Переглядів: 10 663
Опубліковано: 3 трав. 2020 р.
Підписатися
Ми добре знаємо, що кукурудза висівається простіше і кожна сівалка практично без проблем може справитись із цією задачею. Але соняшник є справжнім випробуванням і чи під силу це таким відомим виробникам як Vaderstad Tempo, Kverneland Optima та вперше представленій на посіві соняшнику Lemken Azurit?
Сьогодні нам допоможе розібратись із цим питанням фермер із Кіровоградської області - Маляренко Юрій Анатолійович, директор ФГ Світанок.
Господарство вже працює із сівалками Vaderstad Tempo 8 із трактор John Deere 8320, та Kverneland Optima 8 із трактор Zetor Proxima 110. Для випробування нової технології посіву фермер вирішив випробувати на своєму полі новітню сівалку Lemken Azurit 9/70 із технологією посіву DeltaRow, яка забезпечує збільшення площі живлення рослин в рядку.
Давайте подивимося, які результати посіву ми отримали?

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #сеялка #подсолнух #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить