Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Renault TRAFIC 2019 Рено Трафік 2019 рестайлінг 2л. 88 КВт

Опубліковано: 22 квіт. 2020 р.
Підписатися
Привіт, таким я бачу цей рено трафік 2019 року випуску який потерпів рестайлінг! Зовнішній вигляд став набагато кращім, я б навіть назвав його крутішим, а ось зі сторони двигуна є проблеми!!! Детальніше про двигун у відео, тут до речі 2.0л а конкретніше 1997 кубічних сантиметрів, також у нашому випадку найслабкіша версія з двигуном потужністю в 88 кіловат.
Нижче описані деякі опції які представлені на сайті виробника.

Строгі лінії, хромовані вставки на бампері та капоті, світлодіодні фари Full LED, С-подібні LED денні ходові вогні… Новий TRAFIC заряджає ваш побут енергією, підкреслюючи свою індивідуальність потужним і динамічним дизайном.


Система допомоги при старті на підйомі
На підйомах з нахилом більше 10% ваш новий Renault TRAFIC залишатиметься нерухомим протягом двох секунд, що дозволить легко рушити з місця.


Обмежувач швидкості або круїз-контроль
Насолодіться комфортними, спокійними та менш виснажливими поїздками... Усе у вашому розпорядженні!
* Доступно в якості опції


Задній парктронік та камера заднього виду
Завдяки системі контролю відстані під час паркування та камері заднього виду, яка виводить зображення на дзеркало заднього виду чи мультимедійний екран, паркування стало напрочуд простим!
* Доступно в якості опції

Технологія Extended Grip.
Пісок, бруд, сніг… Жодних проблем! Долайте важкодоступні та нерівні місцевості завдяки технології Extended Grip, що покликана оптимізувати зчеплення коліс з дорожнім покриттям

Подвійні асферичні зовнішні дзеркала заднього виду та дзеркало для "сліпої" зони
Виграшна комбінація! Полегшіть свої маневри завдяки подвійним асферичним зовнішнім дзеркалам заднього виду,які пропонують нижчий і ширший огляд, даючи змогу захистити боки вашого нового TRAFIC і тримати колеса у полі зору. Для додаткової видимості ви можете побачити речі під додатковим кутом завдяки дзеркалу для "сліпої" зони.
Доступно залежно від опцій.

Електронний контроль стійкості (ESP)
Покращена стійкість! Система ESP враховує об’єми завантаження, адаптуючи та автоматично корегуючи вашу траєкторію.

Повністю світлодіодні фари та фари з подвійною функцією (протитуманні фари та освітлення поворотів)
Насолоджуйтеся покращеною видимістю завдяки повністю світлодіодним фарам вашого нового TRAFIC. Покращіть оглядовість, залишаючись видимими навіть під час снігу чи туману, завдяки фарам із подвійною функцією, які також підсвічують ваш шлях на поворотах або під час маневрів на низькій швидкості.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить