Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Робота в Німеччині дозволена! Закон прийнято!

Опубліковано: 10 черв. 2019 р.
Підписатися
⏰ Нові відео кожних 5 днів! Підпишись!
✅ БЕЗКОШТОВНО влаштую вас на роботу в Польщу та Чехію. Вакансії: https://andriym.com

✅ Група у FaceBook з безкоштовними вакансіями: https://www.facebook.com/groups/praciapl/

✅ Мій інстаграм: https://www.instagram.com/andriym_com/

✅ Список професій: https://tinyurl.com/y4spaxt9

Привіт! Сьогодні я розповів вам про те, що парламент Німеччини нарешті ухвалив закон, який спрощує працевлаштування українським заробітчанам. Так, нарешті закон прийнято! Робота в Німеччині завжди була і буде пріоритетним напрямком для українців, тому дуже приємно, що уряд Німеччини (Бундестаг) вирішив ухвалити такий важливий для українців закон! Але, в законі також є декілька чітких правил, виконання яких є обов'язковим. Про те, кому саме підходить закон і як швидко він вступить в дію я детально розповів у відео!

Якщо вас цікавить робота в Польщі по без візу, піврічній візі або іншим документам - я з радістю допоможу вам і підберу вам хорошу та перевірену вакансію. Також, крім Польщі, я влаштовую на роботу в Чехію. Контакти для зв'язку зі мною, а також перелік вакансій та послуг знаходяться на моєму сайті: https://andriym.com


Діліться цим відео з друзями і залишайтесь зі мною, тому що я завжди тримаю заробітчан в курсі останніх подій та розказую і показую роботу в Польщі та інших країнах такою, якою вона є насправді.

---------------------------

Я в FACEBOOK: facebook.com/andriymcom
Я в Instagram: instagram.com/andriym_com

#роботавпольщі #польща #польша
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить