Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Злата Огневич - Солодка Кара (Official video)

Музика
Опубліковано: 24 трав. 2019 р.
Підписатися
Підпишись на канал: http://bit.ly/2GaeHu0
Apple Music: http://apple.co/2WcQgrt

Мінімалізм, оголені емоції і хаотичні танці - ключові моменти прем'єри від української артистки Злати Огнєвіч.

Нова відеоробота Злати Огнєвіч "Солодка кара" акцентує увагу глядачів на відсутності гриму і фальшивих декорацій, якими переповнене життя сучасної людини. Щоб максимально передати настрій і сенс кліпу Злата вирішила, що зйомки її нового відео повинні відбутися на покинутому заводі в центрі Києва, який вже більше двадцяти років не функціонує.

Кліп "Солодка кара" вийшов неймовірно мінімалістичним на противагу тотальному нав'язуванню стереотипів про те, що життя потрібно показувати суто з найкрасивіших і гламурних сторін, навіть якщо це не співпадає з реальністю.

Крім покинутого заводу в якості локації для зйомок, Злата Огнєвіч вирішила доповнити свій посил дуже аскетичними і стриманими образами, вона продовжила свою філософію в сценічних костюмах і не робила ставку на оголену натуру.

- Сексуальна енергія людини - не в оголеному тілі! Вона в погляді, в рухах, в тих незрозумілих позитивних вібраціях, які ти відчуваєш, дивлячись на людину, - говорить Злата Огнєвіч про свій новий кліп "Солодка кара". - Цю локацію ми вибрали тому, що я хочу донести - не варто прив'язуватися до речей, до обставин. Я люблю висловлювати те, що у мене всередині за допомогою себе самої, а не завдяки ідеальній картинці навколо.

Крім того, в кліпі Злата уособлює острівець спокою серед хаосу, що твориться навколо неї на знімальному майданчику. Саме ця сюжетна лінія перегукується з емоційним станом закоханої людини, яка намагається впоратися зі своїми почуттями, які налинули раптово. А рядки з пісні "Бачиш мене - і землетрус", "Годі вдаватся, что незворушний", "Дотик до тебе - і зриває дах" - ідеально описують те, що відбувається в кліпі "Солодка кара".

Режисерами кліпу "Солодка кара" став відомий тандем Денис Маноха і Максим Шелковников. Новий сингл Злати Огнєвіч увійде у другий студійний альбом, над яким вона активно працює паралельно з підготовкою до концертного туру по США і Канаді.

Booking: +38 (099) 450 77 00 Марина
BOOKING AGENT: +38 (067) 405 22 34 Марина
PR | MEDIA +38 (097) 171 46 02 Ярослава

Facebook: https://www.facebook.com/ZlataOgnevichOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/zlata.ognevich/
VK: https://vk.com/zlatao
Офіційний сайт: http://zlataognevich.com/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить