У багатьох є одяг, який ще придатний для використання. Однак ми ним вже не користуємося. НЕ ВИКИДАЙТЕ одяг у загальні сміттєві контейнери. Переробки в Україні немає. Природним способом більшість одягу не розкладається. Що ж робити?
.
У багатьох містах (як правило в обласних центрах) є такі контейнери. Із них потім виймають одяг та роздають малозабезпеченим верствам населення. Або ж можете самі відвезти (віднести) одяг у якусь благодійну організацію. До прикладу, "Червоний хрест". Або ж віддати потребуючим людям особисто. Окрім цього, можна спробувати віддати безкоштовно через OLX (знаю, що люди так роблять).
.
Що робити із зношеним одягом? Його теж бажано не викидати у загальне сміття. #reuse — наше все. Із зношеного одягу можна пошити торбинки (сумки) для покупок. Можна використовувати, як ганчірки. Можна використовувати, як губки для миття посуду. Із геть зношеного роблять килимки або віддають у притулки для тварин (для підстилки).
.
Куди ви діваєте свій уживаний одяг? Як використовуєте його повторно? Хочу знати. Ну ж бо — накидайте мені варіантів.
.
P.S. Використовуйте свої речі раціонально. Природні ресурси не безмежні. Так само, як не безмежні, площі наших сміттєвих полігонів. Може, хто не знав — на виготовлення одних джинсів йде кілька тисяч літрів води. Такі ось справи, малята.
P.P.S. Купуйте одяг локального виробництва (у нього менший вуглецевий слід). Не соромтеся купувати на секонд-хендах. "Секонди" — крута штука.
розгорнути опис
згорнути опис