Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве Відеоролик до 100 річчя Української революції 1917 1921 років

Переглядів: 1 844
Опубліковано: 14 трав. 2019 р.
Відеоробота до 100-річчя Української революції 1917-1921 років від Українського інституту національної пам’яті та kvideo.com.ua відтепер доступна у мережі. Її створив історик, режисер, автор документальних фільмів «Тризуб Нептуна» та «Українська революція» Іван Канівець.

У відео використано світлини з колекцій Музею Української революції 1917-1921 років, Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного, приватних колекціонерів, Віртуального Музею УНР.

У відеороботі звучать пісні у виконанні народного артиста Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька» з альбому «Пісні Української Революції», зокрема: «Стяг», «Гей, вкраїнці, єще наша живе річ святая», гимн Українських січових стрільців «Ой у лузі червона калина».

Вперше ролик демонструвався 29 січня 2019 року на Вечорі пам’яті героїв Крут та «Пісні Української революції» у Колонній залі Київради. Нині його викладено у вільний доступ. Завантажити у якості можна за посиланням – http://bit.ly/2E3ZdZW

Цей матеріал може бути використаним під час навчання, заходів тощо.

Хронометраж: 10:17 хв.
Виробництво: kvideo.com.ua, Український інститут національної пам’яті.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить