Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Революція в світі електроінструменту | Dnipro-M

Переглядів: 16 404
Опубліковано: 8 трав. 2019 р.
Іграшки від Dnipro-M - https://u.to/yz1XFQ (на них зараз знижка)
Знижки на асортимент Dnipro-M та Foresta - https://u.to/wD5XFQ

Кожен хлопчик з дитинства прагне бути схожим на свого батька. Бути таким же сильним, високим, мужнім. Намагається копіювати його дії та вчинки, переймати хобі, а також у всьому допомагати. Але не завжди малюкам під силу утримати важкий електроінструмент в руках, щоб, наприклад, на кухні для мами встановити поличку. І звичайно ж це небезпечно для дитини. Але ж йому так хочеться разом з татом займатися однією справою.

Український бренд якісного та надійного інструменту Dnipro-M подбав про те, щоб малюки з ранніх років могли проявляти свої здібності та захоплення.
Dnipro-M пропонує до Вашої уваги дитячі іграшки, які є копіями електроінструментів від бренду:

Іграшка Акумуляторна дриль-шуруповерт Dnipro-M;
Іграшка Акумуляторний лобзик Dnipro-M.

Це абсолютно безпечна іграшка для дітей від 3-х років.
Іграшковий інструмент має мінімальну вагу, працює від пальчикових батарейок, а також повністю виконує функції "дорослих" електроінструментів. Саме тому Ваша дитина зможе вже з малих років вчитися правильно працювати з інструментом.
Детальніше ознайомитися з характеристиками іграшок, а також зробити замовлення в один клік, Ви зможете на нашому офіційному сайті.
Порадуйте свою дитину корисним та цікавим подарунком.
Ваш Dnipro-M!


Наш сайт - https://goo.gl/eEuSTx
#електроінструмент #dnipro_m
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить