Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Фанати на виїзді. інгулець - Карпати Львів 1/4 кубка України. Катай за Карпати.

Переглядів: 913
Опубліковано: 13 квіт. 2019 р.
Підписатися
Огляд виїзду фанатів Карпат в Олександрію, що трапилось в потязі нікому не відомо... кажуть все вийшло з під контролю, а поліція боялась когось затримувати чи не хотіла і молоде покоління вирішило оновити деякі вагони Укрзалізниці.

Кращий коментар з новин про розбиті вагони!

Зграя - це сила, з якою доводиться рахуватися. Слабким і чутливим в ній не місце. Там з тобою і один на один поговорять, якщо треба. У них свій погляд на мораль, честь і тд. Конституція не забороняє його мати. Молодість можна прожити, а можна пропалити. Може хтось із хлопців з полиці впав, яка оо старості совковська зламана, може таргана побачили на вікні і крім як вогнегасника нічого більше не було. Може проводша ебало кривила, грубила, хамила. Як часто буває. Намагалася в наказовий тоні що то вимагати у захмелілих пацанів, яким пиво сама ж недавно і продавала. Щоб зібрати свою зазначену суму з вагона на доппродажах і передати її начальнику поїзда для подальшого розпилу для самих верхів корупційних і ледве живий Укрзалізниці. Про це не говорять. Що безпеку пасажирських перевезень, наприклад, дуже часто тільки на папері є. Відремонтують. Чи не збідніють. Зате ще раз побачили, на що перетворили міліцію. А ви тут все таке несете, сноби і лицеміри, обурені вони. Чи не були молоді і не робили того, за що соромно? Ідіть ви на хер. Карпатам респект. Що вірність клубу і підтримку видно не тільки будинки і з висера в інеті, а завдяки героям сюжету. A.C.A.B.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить