Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ВПРАВИ ПРИ СУТУЛОСТІ / ЯК ПОЗБУТИСЯ СУТУЛОСТІ / КОМПЛЕКС ВПРАВ ДЛЯ ЗДОРОВОЇ СПИНИ

Влоги
Опубліковано: 24 листоп. 2022 р.
Підписатися
Підтримати фінансово мій канал:
Патреон: https://www.patreon.com/viktorcholiy
ПРИВАТБАНК💵: 4731 2196 4719 8682 Чолій Віктор Михайлович.
МОНОБАНК💵: 5375 4141 3364 8476 Чолій Віктор Михайлович.
Гімн каналу: https://youtu.be/Jq4seeXNKKA
Мій шлях паралімпійця: https://youtu.be/w6_z2X5Hmio
Статья про мене: https://dyvys.info/2021/12/08/syla-voli-proty-diagnozu-yak-lviv-yanyn-z-dtsp-pratsyuye-trenerom-ta-gotuyetsya-do-chempionatu-z-pauerliftyngu/?fbclid=IwAR1jqSowUfJaCacZtaK9RGeeuRhrVI3ZE8hPRm2shVoqkbvsmDmcb2g6LCA
Мій інстаграм ➡ https://www.instagram.com/viktorcholiy
ТІК ТОК ➡ https://www.tiktok.com/@choliivictor?lang=uk-UA
Телеграм група ➡ https://t.me/viktorcholii
Запис на тренування: https://bastionlviv.com.ua/viktor-cholij/

Причина сутулості – малорухливий спосіб життя. Ми відмовляємося від фізичної активності на користь відпочинку на дивані, перегляду стрічки соцмереж та багатогодинної роботи за комп’ютером, але це не вирок.
Погана постава не є захворюванням. Швидше це звичка, яка знижує якість життя. Хороша новина в тому, що шкідливі звички можна змінити.

Отримую від Вас численні прохання щоб проводити ранкові руханки - стріми в прямому ефірі. У мене є веб камера але якість звуку та відео така що просто навіть не вартує починати щось проводити. А також багато цікавих ідей Ви мені пишете і я готовий це все втілювати в життя. У мене дуже багато цікавих різноманітних задумів про канал і як зробити його цікавішим та кориснішим для Вас. Дуже багато з того що я планую створювати потребує фінансових затрат але самому дуже важко це все реалізувати. Також деякі з моїх відео будуть в майбутньому нести і благодійність. Тому сподіваюся на вашу підтримку. Якщо не маєте можливості підтримати то буду дуже вдячний за репости моїх відео в свої соц мережі. Дякую
Без Вашої фінансової допомоги у мене нічого не вийде, я хочу ділитися з Вами своїми знаннями і можливо навіть я зможу Вам допомогти як допоміг багатьом людям. Я хочу створювати нові відео майже щодня а також проводити стріми та прямі ефіри з різними комплексами вправ. Тому тільки завдяки Вашій підтримці я можу продовжувати утримувати канал та допомагати Вам.
Підписуйтесь на мій канал а також не забувайте натиснути на дзвіночок для того щоб не пропускати мої нові відео.
Якщо виникнуть якісь питання то пишіть мені в мій інстаграм або телеграм.

ВПРАВИ ПРИ СУТУЛОСТІ / ЯК ПОЗБУТИСЯ СУТУЛОСТІ / КОМПЛЕКС ВПРАВ ДЛЯ ЗДОРОВОЇ СПИНИ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить