Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Антикор-спрей NOWAX. Антикорозійний засіб на бітумно-каучуковій основі

Переглядів: 8 584
Опубліковано: 13 серп. 2019 р.
Підписатися
Антикорозійна обробка автомобіля - вимушена процедура або ж дія на випередження і її можна проводити своїми руками. Серед різноманіття антикорозійних засобів, окремою групою виділені антикорозійні спреї на бітумно-каучуковій основі.
Антикор-спрей від торгової марки NOWAX призначений для обробки усіх металевих елементів (днище, арки, крила, пороги), які в найбільшій мірі піддаються впливу дощу, снігу, чи агресивних сумішей, якими посипають дорожнє покриття і у поєднанні з холодним вологим повітрям незахищені ділянки швидко руйнуються.
Оскільки антикорозійну обробку часто доводиться проводити у важкодоступних місцях даний засіб відповідає високим вимогам по витісненню води чи соляних розчинів, проникаючи у мікротріщини та іржаві ділянки, витісняючи причину корозії, а не консервуючи її собою.
Антикор від NOWAX характеризується хорошою адгезією, глибокою проникністю, зберігає пластичність, не тріскає за низьких температур, витісняє воду з поверхні металу і що важливо – засіб зберігає стабільність цих характеристик впродовж всього терміну експлуатації. І як згадувалось раніше містить інгібітор, який активно запобігає вже розпочатому процесу корозії.

StormGroup → http://storm.ua
Online-shop → http://lido.ua
Facebook → https://fb.me/StormGroup.ua
Twitter → https://twitter.com/StormgroupUa

Автохімія →
https://www.youtube.com/playlist?list...
Автоаксесуари →
https://www.youtube.com/playlist?list...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить