Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Автокомпресор Belauto Muromets BK43 vs Tesla model S. 245/40 R19 качаємо та заміряємо

Переглядів: 8 544
Опубліковано: 10 лип. 2020 р.
Підписатися
Автомобільний компресор Белавто БК43 - флагманська одноциліндрова модель лінійки автокомпресорів Belauto. Строга відповідність заявленим характеристикам потужності і продуктивності та 24 місяці повної гарантії, виключно металеві циліндр, поршень та підшипникова пара, двигун із строгою конструктивною відповідністю використаних міді та електротехнічної сталі. Ці фактори вибудували багаторічну та міцну довіру споживачів до бренду BELAUTO та забезпечили високі показники продажів для дилерської мережі в Україні.
https://youtu.be/v6MPTPAy3cQ - у цьому відео одноциліндровий компресор Белавто муромець помпує колесо Tesla model S розміром 245/40 R19. Для коліс такого розміру бажано використовувати потужніші моделі, однак вони живляться напряму від акумулятора, а у Tesla можна заживитись лише від гнізда прикурювача 12V.

StormGroup → http://storm.ua
Online-shop → http://lido.ua
Facebook → https://fb.me/StormGroup.ua
Twitter → https://twitter.com/StormgroupUa

Автохімія →
https://www.youtube.com/playlist?list...
Автоаксесуари →
https://www.youtube.com/playlist?list...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить