Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Sonya Kay - Слухай Моє Серце / Summer Mix [Official video] 16+

Музика
Опубліковано: 19 квіт. 2018 р.
Підписатися
Sonya Kay - Слухай Моє Серце (Summer Mix)

Трендсеттер сучасної української музики - Sonya Kay, представила відразу дві версії кліпу на пісню «Слухай моє серце». У новій роботі співачка виступила полотном для художника-імпресіоніста. Режисером кліпу виступив Віктор Скуратовський.

У кліпі «Слухай моє серце» Sonya Kay вдалося поєднати роботу і хобі. Мало хто знає, але Соня сама пише картини. У створенні яскравого кліпу в стилі імпресіонізм брав участь Володимир Любий, член асоціації художників України.

«Наше серце як полотно життя. Кожна подія в долі людини не проходить безслідно і залишає свій слід - мазок. Нам хотілося, щоб кожен кадр нової відеороботи викликав емоцію, будь-яку: позитивну або навпаки, але головне, щоб він зачепив. Якщо після перегляду ви залишилися небайдужими, значить ви почули моє серце» - ділиться Sonya Kay.
У кожному кадрі - зчитується алегорія закоханості, страху, трагедії ... Кожен предмет має свій таємний сенс і несе в собі певний меседж. Палаюча троянда, чоловіче молоко, криваві патьоки по тілу, кожен кадр викликають емоції у глядачів.
«Момент мистецтва поливання фарбою, яке відбувається під ритми музики на рухоме тіло - це імпровізація. Я б назвав цей процес якимось таїнством, результат якого не можливо повторити »- розповів художник Володимир Любий.

Це не перша спільна робота Sonya Kay і Віктора Скуратовського. Режисер зняв для співачки кліп на пісню «Зоряний саундтрек». Відеоробота принесла Соні популярність, набравши близько 2 мільйонів переглядів на YouTube і викликала великий інтерес з боку широкої глядацької аудиторії. «Це моя третя робота з Сонею - зараз можу з упевненістю сказати, що за час нашого знайомства вона виросла, як справжній артист, який з тонкістю і точністю може передати все, про що співає і говорить. Вона перенесла складності і випробування, що ми перед нею поставили і при цьому передала всі важливі деталі»- поділився Віктор Скуратовський.
Постановником кліпу стала відома гімнастка, балетмейстер, режисер і викладач - Ольга Семьошкіна, яка також працює над дебютним концертом Sonya Kay. Концерт-презентація сольної програми відбудеться 27 квітня в Caribbean club. Співачка відкриє глядачам «не побутову реальність», кожна пісня буде показувати окрему життєву історію, а сам концерт, який складається з 2-х частин розповість про Sonya Kay те, що до цього часу залишалося загадкою.

Режисер: Віктор Скуратовський
Оператор: Серж Бандерас Трифонов
Стиліст: Aisha Milevskaya
Гаффер: Богдан Катанський
Фокус: Дмитро Оксамитний
Продюсерська група: Тетяна Скуратовська, Наталія Городецька
Монтаж: Денис Скуратовський
Post: Chupacabra prod
Художник-постановник: Володимир Любий
Хореограф-постановник: Ольга Семьошкіна
Візаж: Слава Чайка
Перукар: Віталій Датсюк
Танцюрист: Даня Бобров
Продюсери: Микита Богданов, Вадим Поротков
Директор: Ірина Богданова
Музика: Кирилл Твердун, Вікторія Уварова
Аранжування, зведення та мастеринг: Ost & Meyer Production (Микита Богданов, Вадим Поротков)
Автор тексту: Ігор Добролеж, Лана Меркулов
_____
Дивись ► Sonya Kay - Слухай Моє Серце ► Chill version
https://www.youtube.com/watch?v=WuAQ98KtQYQ
_____
Приєднуйтесь до youtube каналу ► https://bit.ly/2qKdzru
_____
iTunes ► https://apple.co/2JWZ5N1
Google play ► https://bit.ly/2HbHlLT
_____
Офіційні сторінки:
Insta: https://bit.ly/2F0galw
FB: https://bit.ly/2HMlLij
VK: https://bit.ly/2HeL2R4
WEB: http://sonyakay.com

Лейбл - "УМИГ Мьюзик"

Букінг: +380932775555 +380937722827 Нікіта/Вадим
PR: ‭+380 (95) 178 96 89‬ Алена‬‬‬‬
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить