Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Sonya Kay - На Крилах Життя (Official Audio)

Музика
Опубліковано: 27 лют. 2019 р.
Підписатися
Мелодія кохання від Sonya Kay

Sonya Kay вже встигла зайняти своє місце в серцях слухачів, тому не перестає радувати їх, презентуючи нову композицію «На крилах життя». Співачка разом з саундпродюсерами Вадимом Поротковим і Микитою Богдановим (Ost & Meyer Production) створили ніжний весняний трек, який подарує всім відчуття тепла і любові, а енергійний саунд змусить кожного «літати» і відчувати легкість життя.

«Створювалась ця пісня в початковій версії, на англійській мові, а потім була перекладена дуже талановитою дівчинкою Надією Гасюк. А музика з'явилася абсолютно спонтанно, коли ми сиділи з моєю командою в студії звукозапису, наспівуючи якісь мелодії, з яких і вибрали саме її. Вона повністю описує мої почуття, які я хотіла передати. Подарувати промінчик любові кожному слухачеві»,- коментує Sonya Kay.

Новий трек Sonya Kay присвятила всім закоханим і окриленим життям.

«Ця пісня присвячена почуттям, які в момент любові окриляють все навколо. Ти бачиш те, що не бачать інші. Правил в даний момент не існує. Є тільки ти і він! Ви поринаєте в це безмежне щастя і хочете залишитися в цій ейфорії назавжди. Обіймати, посміхатися, робити якісь божевільні вчинки, від яких зупиняється дихання. І саме ця пісня, на мій погляд, є мелодією любові, яку відчуває кожен, хто дійсно закоханий»,- прокоментувала співачка.

Ну що, політаємо!?

Музика/аранжування/зведення та мастеринг:
"Ost & Meyer Production" (Микита Богданов, Вадим Поротков)
Автор тексту - Надя Гасюк
_____
Приєднуйтесь до youtube каналу ► https://bit.ly/2qKdzru
_____
Офіційні сторінки:
Insta: https://bit.ly/2F0galw
FB: https://bit.ly/2HMlLij
VK: https://bit.ly/2HeL2R4
WEB: http://sonyakay.com

Букінг: +380932775555 Нікіта/ +380937722827 Вадим
PR: ‭+380737722827 Аіша/ +380931072121‬ Ірина
Email: sonyakayofficial@gmail.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить