Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Український трактор FARMER-10286 заміна ЮМЗ | Чому купує Куба? Огляд на АгроЕкспо

Переглядів: 116 474
Опубліковано: 20 жовт. 2019 р.
Підписатися
На відео я покажу огляд нового українського трактора FARMER-10286, презентованого на виставці АгроЕкспо 2019 в Кропивницькому. Трактор українського виробника АМІ (Агромашінвест) оснащено двигуном Perkins 1104C-44T, потужністю - 99 к.с., який має крутний момент - 407 Нм, фронтальну навіску 2500кг в базовій комплектації із баластом 270кг, задню навіску на 3300 кг та пневматичне сидіння тракториста, що є актуальними в сучасному сільському господарстві і для фермера.
Трактори масово поставляються на Кубу, тоді як в Україні ще не можуть знайти своє місце.
На іншу модель Farmer-11246 встановлюється двигун білоруського виробництва ММЗ Д-245С, що має дещо вищу потужність але менший крутний момент.
Як розповіли представники заводу трактори Фармер збираються у Дніпрі, а раніше займались переобладнанням тракторів ЮМЗ переднім ведучим мостом та двигунами ММЗ.
Трактор Фармер здатен сильно потіснити позиції трактора МТЗ на ринку, враховуючи державну компенсацію вартості. Той самий Беларус МТЗ-1025 не набагато дешевший, проте зроблений із зовсім інших комплектуючих.
А от питання у фермерів може залишатись у запчастинах та оперативності сервісного обслуговування, яке поки що концентрується поблизу Дніпра.

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #тракторфармер #farmer10286 #трактор #сільськегосподарство #Українськийтрактор #агро #купититрактор #фермер #виставка #мтз82
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить