Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Моє село! Оранка ХТЗ-17221 із плугом Lemken Diamant 5+1 після соняшнику | Поломки трактора

Переглядів: 65 718
Опубліковано: 16 жовт. 2019 р.
Підписатися
На відео покажу вам роботу трактора ХТЗ-17221 із напівпричіпним 6-корпусним оборотним плугом Лемкен ЄвроДіамант 10 5+1 в Черкаській обл. біля мого села, де я провів дитинство.
Трактор ХТЗ-17221-21 оснащено атмосферним двигуном ЯМЗ-238 із потужністю 240 сил. На відео ви дізнаєтесь, які проблеми були за 7 років експлуатації трактора у фермерському господарстві, що ремонтували та перебирали.
Оборотний плуг Lemken EuroDiamant 5+1 налаштований на ширину захвату кожного корпуса по 44см, що дозволяє робити оранку із шириною захвату плуга 2,64 м на глибину до 30см!!!

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #хтз #оранка #lemkendiamant #трактор #агро #купититрактор #сільськегосподарство #фермер #плуглемкен #мтз82
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить