Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Zetor Proxima NEW 2020 | Перший огляд трактора Zetor в новому дизайні

Опубліковано: 18 верес. 2019 р.
Підписатися
На каналі Sergii Legostaev Ви зможете першими побачити огляд оновленого трактора Zetor Proxima 2020 модельного року, який буде офіційно презентовано лише завтра в Польщі на виставці Agro Show 2019 в м. Познань!!! Для нових тракторів Zetor Proxima дизайн створювали в ательє Pininfarina.

Трактор Зетор отримав новий капот та кабіну, що повинно оживити його дизайн та привабливість для найприскіпливішого фермера. Поки що трактори в новому дизайні будуть пропонуватись лише для європейського ринку, оскільки будуть оснащені двигуном із каталізатором відпрацьованих газів до норм Tier IIIB, що автоматично піднімає вартість трактора на 3,5-4 тис. Євро порівняно із двигунами без каталізатора.
Новий трактор Zetor також оснащено системою Hitchtronic для автоматичного керування задньою навіскою, що полегшить роботу в полі із плугом, адже при оранці трактор буде самостійно регулювати тягове зусилля для збільшення продуктивності та зменшення витрати палива. Також, корисною система буде на культивації. Для роботи із ВВП трактор вже в базовій комплектації має 2 швидкості обертання валу на 540 та 1000 об/хв., а також синхронний привод від коліс, завдяки чому можна плавно змінювати частоту обертання важелем КПП розганяючи важкі агрегати або підібрати необхідну швидкість роботи агрегату.

Буде доступно три моделі Zetor Proxima із потужністю двигуна від 76 до 117 к.с.: Proxima CL, Proxima GP та Proxima HS.
Proxima CL - популярний трактор із потужністю 76-96 к.с., який має механічну 12 ступінчасту трансмісію.
Proxima GP - має потужність до 107 к.с. та більш сучасною 16 ступінчастою коробкою передач, яку оснащено двоступінчастим підсилювачем крутного моменту БЕЗ розриву потоку потужності.
Proxima HS - оснащено двигунами потужністю до 117 к.с. та самим сучасним рішенням коробки передач на 24 передачі із 3-ступінчастим підсилювачем крутного моменту БЕЗ розриву потоку потужності та електрогідравлічним реверсом PowerShuttle.

На YouTube каналі Sergii Legostaev (АГРО це PRO100) завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #zetor #zetorproxima #ZetorProximaNEW #зетортрактор #трактор #агро #купититрактор #сільськегосподарство #фермер #виставка #мтз82
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить