Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯК ОДЕСИТ СВІТ ВІД ХОЛЕРИ ВРЯТУВАВ. 8 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 18 верес. 2019 р.
Менш ніж століття тому в людства було двоє заклятих ворогів — холера та чума. Вони знищували цілі народи та континенти, аж поки не народився сміливець, який не побоявся вступити з ними в особистий двобій. То був одесит Володимир Хавкін!

Попри всі політичні перепони та ризикуючи власним життям, вчений вивів дві вакцини і здолав забобони щодо щеплень. Про те, як йому вдалося переконати 4 мільйони людей заразитися холерою, як пасткою для чуми став курячий бульйон, як українця відзначила королева Вікторія і що сталося зі статками, які знайшли на рахунку Хавкіна, — про все це у новій серії «Книга-мандрівка. Україна»!

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.
Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#холера #Хавкін #книгамандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить