Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Режисер Ярослав Попов - інтерв'ю на МКФ "Бруківка" (11.09.2019) @EZGADGET.TV

Про кіно
Опубліковано: 27 жовт. 2019 р.
Підписатися
Інтерв'ю в режисера документального фільму "Людина з табуретом" Ярослава Попова від команди EZGadget на ІІІ Міжнародному кінофестивалі "Бруківка" в Кам'янці-Подільському.

«БРУКІВКА» - найбільший незалежний некомерційний кінофестиваль України. Відвідувачі заходу мали змогу безкоштовно відвідати покази конкурсної та позаконкурсної програм, воркшопи, лекції, зустрічі з режисерами, продюсерами, сценаристами й акторами.
За 5 днів фестивалю, окрім перегляду кінострічок відвідувачі споглядали проекційне 3D-шоу «Хроновояжер Леварій і Проклята Аурінія», конкурс косплеєрів «Brukivka’s Cosplay Battle», конкурес каверів, шоу трансформерів, а також під час круглого столу мали змогу подискутувати з іменитими гостями щодо розвитку українського кінематографу.
Цьогорічний кінофестиваль проходив на 6 локаціях: Стара Фортеця, паб «ZAGATA», Barbershop 11.43, Трактиръ «Сажотрус», кінотеатр «Юність» та міський Будинок культури, який містив у собі найбільшу кількість різноманітних заходів.

На ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» завітали режисер і художній керівник театру «Маски-шоу» Георгій Делієв, український драматург, режисер Олександр Денисенко, сценаристи «Забороненого» Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба й багато інших представників українського кінематографу.

До складу журі у різних номінаціях входили продюсер «Insight Media» Володимир Філіппов, сценарист, режисер Володимир Нагорний, продюсер з США Ніка Фінч, члени Української Кіноакадемії і Українського Оскарівського Комітету Денис Буданов та Олександр Гусєв, засновники кінофестивальної дистриб’юторської компанії «Letter To Fest» сестри Марина та Оксана Артеменко, режисер та мультиплікатор Тетяна Ясінчук, актор та блогер Віталій Гордієнко.

У фестивалі взяли участь понад 300 учасників з України, США, Франції і Німеччини та відвідало більше 4500 глядачів.
На кінофестиваль було надіслано близько 800 робіт із 72 країн світу в таких номінаціях як короткометражний, анімаційний, документальний, повнометражний та фільм жахів. В рамках конкурсної програми було відібрано 90 робіт учасників.

Режисер монтажу: Заєць Андрій.

Підписуйтесь на мої сторінки у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/energ1x
https://twitter.com/AndriyZayets
https://www.instagram.com/energ1x

Не забувайте відвідувати мої сайти та блоги:
https://www.energ1xproduction.com
https://energ1x.livejournal.com
http://ngoinp.blogspot.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить