Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Соціальна інклюзія в Новій українській школі

Опубліковано: 22 трав. 2018 р.
Підписатися
Після перегляду, у Вас буде можливість замовити сертифікат який офіційно підтверджує Вашу участь у вебінарі. Лінк на веб-адресу з вебінаром : https://vseosvita.ua/webinar/view?slug=&;id=9
Останнім часом питання інклюзивної освіти набувають вагомої значущості у процесі реформування й модернізації сфери освіти як найбільш масового соціального інституту формування й розвитку людських ресурсів. Інклюзивна освіта зарекомендувала себе в усьому світі як важливий елемент в дослідженнях у сфері освіти, оскільки значна увага до соціальної та освітньої інтеграції осіб з особливими освітніми потребами узгоджується зі світовим загальним прагненням до соціальної справедливості.
Що собою являє інклюзивна освіта? Перш за все, це введення учнів з особливими потребами до загального освітнього середовища. У вебінарі ми розглянемо її сутність, передумови виникнення, основні принципи, покладені в основу інклюзивної інтеграції. Зосередимо увагу на функціях та проблемах, які спрямована подолати соціальна інклюзія.
Зупинимось на питанні як діагностувати обдарованість в сучасному інклюзивному середовищі. Та звернемо особливу увагу саме на формування інклюзивного середовища, яким воно має бути, його як педагогічне, психічне так і матеріальне забезпечення.
Сьогодні на допомогу педагогам та дітям з особливими потребами держава відкриває інклюзивно-ресурсні центри. Розглянемо, що це таке і навіщо вони створені, як вони допоможуть покращити процес введення інклюзивної освіти.
У другій частині вебінару переключимо свою увагу на педагогічний аспект інклюзивної освіти. Якими є вимоги до сучасного педагога? Які проблеми та страхи постають перед вихователями від впровадження нової концепції освіти та як з ними варто боротися. Також розглянемо введення на допомогу вчителю посади асистента вчителя. Які його функції та повноваження? На що саме буде спрямована його діяльність?
І в заключній частині вебінару ми звернемося до досвіду зарубіжних країн, які вже досить давно практикують інтегроване навчання у своїй системі освіти. Зупинимось на дослідженнях американських вчених, розглянемо висновки європейських практик та нормативно-правовий захист людей з обмеженими можливостями італійської держави.
Все це дасть нам можливість визначити, що інтегрована освіта – це освіта для всіх, яка дає позитивний результат для всього суспільства загалом.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить