Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ставлення батька до дитини і її майбутнє

Влоги
Опубліковано: 5 черв. 2017 р.
Підписатися
Підписуйтесь на мій канал тут - www.youtube.com/c/ТАТОВЛОГ

Від того як батько реагує на невдачі або успіх своєї дитини залежить якість її життя в майбутньому.
_
Відома історія про хлопчика, котрий одного разу приніс додому записку від вчителя і віддав її своїй мамі. Мама прочитала і заплакала. Тоді сказала сину що в записці написано про те, що син геній і йому ця школа нічого дати не може. І мама взялась вчити свого сина сама.
Тільки згодом, вже дорослий вчений знайшов цю записку і прочитав сам. Там було написане зовсім не те про що сказала мама. А насправді там вчитель написав, що: - «Ваш син розумово відсталий. Йому немає місця в цій школі вчіть його вдома самостійно».
То був Томас Едісон. А записку він прочитав, вже будучи відомим винахідником.
-
Ми говоримо про роль батька в житті дитини.
Не раз читаю коменти людей, їх історії… і вони свої вдачі і невдачі дорослого життя пов’язують з тим як до них відносились їх батьки в дитинстві. Часто люди говорять про те, що батько недолюбив, недохвалив, не обіймав, не допомагав. Тепер вони змушенні справлятись з наслідками того його відношення і вчитись приймати себе, відноситись спокійно до своїх помилок і рухатись далі.
Комусь вдається відірватись від минулого і пробачити батька, комусь не вдається.
Подібна ситуація може бути в багатьох з нас.
І минулого ми змінити не можемо.
Але ми можемо вплинути майбутнє.
Ми можемо відноситись до своїх дітей по іншому. Віддавати їм свою любов, підтримку, підбадьорення, легко пробачати помилки, допомагати їх вирішувати, вчити чомусь новому, бути поруч при невдачах і не критикувати.
Звичайно, що щоб так відноситись до своїх дітей, потрібно докласти досить зусиль. Але воно того варте. І якщо навіть не все виходить відразу, якщо Ви усвідомлюєте, що десь образили свою дитину, або принизили її – просто попросіть пробачення і рухайтесь разом далі.

Сторінки в соц мережах:
https://vk.com/tatovlog
https://www.facebook.com/TATOVLOG
https://www.instagram.com/tatovlog
https://twitter.com/voven_s
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить