Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Мелодрама - Та якої не було огляд фільму українською

Переглядів: 101
Опубліковано: 4 жовт. 2020 р.
Підписатися
Зрозуміло мелодрама 2019. Вона французька і не зважаючи що в цій країні знімають як на мене круті комедії та сумні мелодрами пробираючі до серця до того ж КЛАСИЧНІ - ця чітко переплетена з сучасністю я думаю що фільм більше чим психологічний він навіть дуже повчальний, хм ну як можливо не урок але все ж багато повчальних ідей ви отримаєте - а хто дивиться мене не вперше знає що я люблю фільми з змістом та мораллю.
Так годі моїх бачень давайте я розповім про фільм.


Привіт я Ігор і ви на каналі IP UA і я розповім про французьку психологічну мелодрамку під назвою Та якої не було.


Клер 50 річний персонаж яка просто мега закохалася в молодого хлопця. Родзинка сюжету що вона закохується і закохує в себе молодика через соц мережу, вона відфільтровує профілі з Інтернету і так вишиковує красивого фотографа і пише йому, слово за слово бац і готово він ні разу її не бачивши закохується в її справжні думки та погляди але не в справжню зовнішність, оскільки вона йому збрехала за вік і виставила чуже фото на авку.
Тут і мораль підішла - з ціє картини ми точно усвідомимо який вплив на наші думки, стан подій і відповідно на наше життя мають соціальні мережі та персонажі з них - вживаю персонажі бо ж ми не знаємо хто може бути по ту сторону екрану і саме кайфово що в картині підкреслено що цьому підвласні любі вікові категорії бо в нашій країні акцент чомусь переважно робиться на дітей, що мов би тільки їх одурачити та заманити хоча світова статистика показує що і дорослих добре розводять і не тільки на почуття чи на інтимні фото а й на шалені суми грошей.


Звісно ж не все тут просто і зрозуміло - сюжет поділений на флеш беки і це все ніби історії які вона розповідає психологу - яку час від часу Клер виснажує не на жарт... - в персонаж вклали багато і оскароносна Жулєт Бінош грає просто феноменально в її кохання, страх і параною просто віриш - вжита в персножа на всі сто.


Далі тебе біля еркану чекають круті повороти і цікаве роздвоєння сюжетів ось цеі змусить зацікавити не аби як.


Я думаю художню сучасну мелодраму 2020 важко віднайти крутішу чим ця і ви ж розумієте що це все приправлене французькою атмосферою а ці вміють зробити гарні фільми - згодьтесь. В принципі ж по правді говорячи якщо ви не згодні то вам і не варто його дивитись а любителям французьких картин буде атмосферний наркотик.
А от що жаль фільм відсутній в крайньому випадку на час знімання цього відео в українському дубляжі - тому вам вирішувати якою мовою його переглядати...
Ото ж гарного перегляду і чекаю ваші коментарі під відео з враженнями м про фільм і звісно підписуйтесь якщо ще не підписані на мій канал.
#мелодрами #фільми #українською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить