Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЛИСТОПАД 2020. Щоденники збірної. День 1

Спорт
Опубліковано: 10 листоп. 2020 р.
Підписатися
Ранковий ПЛР-тест, проведений медиками у приміщенні столичного готелю «Опера», мав дати інформацію про здоров’я всіх, хто прибув на збір — тренерів, футболістів та представників технічного персоналу синьо-жовтих. Як відомо, з початкового списку «тридцяти двох», оголошеного Андрієм Шевченком два тижні тому, вибули семеро виконавців: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Микола Шапаренко, Владислав Супряга та Євген Шахов — через інфікування COVID-19, а Олександр Тимчик не встиг відновитися від травми, отриманої у вересні.
Пообідні результати дослідження дали приємні негативні результати за винятком одного — в оборонця Дениса Попова. У такий спосіб підтвердилася правильність тактики медичного штабу збірної — провести дослідження до того моменту, коли гравці зберуться єдиним колективом. Одразу після тестів у збірників була можливість поїхати по домівках та особистих справах, щоби знову зібратися на вечірнє тренування.
З урахуванням додаткових викликів голкіперів Юрія Паньківа та Дмитра Різника, про що ми повідомляли раніше, та поступового вибування зі складу Віктора Корнієнка, Артема Кравця та Дениса Попова, нині в розташуванні збірної — 25 гравців.

Відвідай офіційний сайт Української асоціації футболу - https://uaf.ua
Шукай нас у соціальних мережах:
facebook: https://www.facebook.com/UaNationalFootball/
instagram: https://www.instagram.com/uafukraine/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить