Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Сімейні фільми

Переглядів: 281
Опубліковано: 16 жовт. 2020 р.
Підписатися
Сідаєте ви всі разом, Ти він вона і ваш маленький, і тут з'ясовується що все, майже все рекомендовано 16+, так що, що ж подивитись!? І тому щявилось це відео, я відібрав чергову порцію перевірених щоб в сімейному колі і посміялись, плсумуваи і звісно разом зі свом малюком отримали порцію моралі яка відкладеться у вас в середині.

Привіт, я Ігор і ви на каналі IP UA я переглядаю все але розповыдаю про нацыйцыкавыше щоб ви витрачали свый час тыльки на речі варті вашої уваги, сьогодні розповім про топ 3 сімейні фільми, веселі круті всі з передісторію та відзняті по книгах які були продані мілььонними тиражами, що ж погнали

О боже у всіх він був, той день коли все проти тебе та навпаки. Олександр маленький школяр у якого цей день щодня,це просто жах халепи його вишуковують скрізь... І повне фіаско на передодні свого дня народження друзі зним жартують і над ним регоче вся школа, звісно вечірка приречена на провал...
Першиій з трійки це сімейна комедія "Олександр і жахливий, кошмарний, нехороший, дуже поганий день" - який доречі відзнятий по мотивам одноіменної книги виданої в 1972 році Джудітою Вьорст, а книга розійшлась більш им двомільонним тиражем.
І до сюжету
Після сімейної трапези де брат, сестра батьки просто на хвилі піднесення, Олександр розуміє - він невдаха.
Друзі... Це напевно нема 5 хвилин фільму, в ніч дня народження після останньої краплі від брата він загадує - Хочу щоб у них всі були невдачі а я мов би на висоті... І далі по рівню емоцій, і оскільки ранок все змінює і у всіх навіть не заграв будильник, сміло говорю - емоційно ви отримаєте задоволення як від Однин дома....
Слоган фільму "І ось все розпочалось" - у всіх крім Олександра розпочинають проблеми за проблемами і все відбувається дуже кумедно, гарний настрій та сміх вам гарантовано.
Акторський склад виглядає на екрані справді сімейно і всі персонажі на своєму місці, і що тут дивуватись якщо на роль головного горея пройшло кастинг більше 500 хлопаків.
Мій висновок сімейна позитивна комедійка з простими та теплими жаратам.

Лессі. Повернення додому
Сімейна мелодрама про песика, ні не так про найекранізованішого песика Лессі, чому!? - Лессі має свою зірку на алеї слви в Голівуді не про сто так, це заслуга персонажу який є головним героєм 21 фільму та 5 серіалів
До того це все екранізації книги.
В 2020му році історія про Лессі яка живе в не заможної і благополучної сім'ї. Однак вона повністю і безмежно віддана своїм господарям. Доброзичливий вихованець «Лессі. Повернення додому »вірний тим, хто про неї піклується і кожен день зустрічає їх з роботи і школи.
Кардинально все змінюється в негативну сторону після попадання в око пса одному багачу і він всіма можливий методами відбирає Люссі собі. Вона отримує багато друзів тварин, з нею навіть займаються але її дуже тяне додому і вона навіть декілька разів робить недвлаі спроби... звісно її справжні хазяє та її сім'я теж сумують без свого домашнього улюбленця.
Все змінюється після того, як собаку зауважує заможна людина. Він користується важким становищем сім'ї та змушує віддати вихованця йому. Незабаром після цього собака виявляється розлученим зі своїми господарями. Лессі заселяють в величезний маєток. Там вона знайомиться з місцевими мешканцями та іншими тваринами. Але Лессі не хоче залишатися в цьому місці. Собака мріє знову возз'єднатися зі своїми колишніми власниками.
Одна зі спроб вдається!
Крізь маленькі спогоади, дороги, нюху та звісно на свій супер тваринний інстинкт красивими наповненими фарбами пригодами вона повертається додому. І звісно ж ми разом знею переживемо ці всі емоції

Війна з дідусем

Сімейни фільм де в головні й ролі Роберт Деніро - згодьтесь це вже має бути щось цікаве.
Так ось в сімейній комеді "Де моя щелепа чувак" він грає дідуся на імя Ед який вирушає в магазин, де вступає в конфлікт з місцевим охоронцем. Незважаючи на різницю у віці, він забуває про всі правила пристойності і нападає на свого кривдника. Поліцейські розбороняють їх, але відразу ж після цього просять дочку пенсіонера забрати старого до себе, щоб доглянути за ним і спробувати не допустити ще однієї бійки, інакше він може загриміти на лаву підсудних.
Опинившись в будинку дочки, Ед всім виглядом показує своє невдоволення. Але якщо емоційний дідусь ще готовий змиритися з таким станом речей, то його 12-річний онук приходить в лють від поведінки нового домашнього жителя.
Оскільки Еду потрібна своя кімната, то його поселяють до онука, а того переселяють на горище. Батьки хлопчика запевняють його, що це лише на час, але малий не збирається чекати, коли дід знову повернеться до себе додому. Тому він відкрито оголошує війну своєму родичу, збираючись змусити його переселитися на горище і поступитися кімнату.
Коли онук починає діяти за своїм планом, то незабаром розуміє, що окупант його житла не такий простий, яким здається.
Зірковий акторський склад зробив свою роботу і те все смішно і весело.
#українською #фільми #сімейні
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить