Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розмноження Українців

Цікаве
Опубліковано: 4 груд. 2022 р.
Підписатися
Зараз, коли ведуть розмову про мільярди, які в майбутньому будуть витрачені на відбудову наших будинків та доріг, ми маємо замислитися: хто буде жити у цих стінах? Хто їздитиме цими дорогами, якщо Українців не стане?
Тому, так само як з ковчегу Ноя, куди він взяв від "кожної тварі по парі", відродилася вся фауна - так само, після перемоги, маємо і ми - визначити наш етнічний, морально-культурний та фізичний генофонд. Свідомі Українці без генетичних та фізичних вад, шкідливих звичок, молоді, здорові, сильні - мають отримати право на участь у спеціальній програмі. Цим молодим парам буде надано власне велике приватне житло, транспорт, пільгові розстрочки, суттєва довічна пенсія, суттєві державні виплати на кожну нову дитину аж до її повного дорослішання, медичні та психологічні послуги на вищому рівні, протекція в освіті, бізнесі, всебічна допомога В ОБМІН НА ОДНЕ ЗАВДАННЯ.
І цим єдиним головним завданням для цих юнаків та юначок буде:
1. Бути свідомими Українцями (у всіх сенсах, починаючи від мови та культури).
2. Постійно народжувати дітей - щонайменше, 10-12 на родину.
3. Виховувати їх свідомими Українцями.
Таким чином, з одного мільйона родин за 10-12 років в Україні з'явиться 10-12 мільйонів нових, свідомих українців та україночок. Це будуть красиві, вільні, шляхетні, розумні та здорові українські діти. Вони будуть кращими за нас. Ця нова ґенерація нарешті перекреслить страшне генетичне зло, яке над нами вчинили у 20-му столітті - Голодоморами, війнами, репресіями, депортаціями та русифікаціями. Ці діти згодом створять нову Україну та змінять нарешті світ.

#Україна #переможемо #СлаваУкраїні #ЗСУ #Тро #СлаваУкраїні #standwithukraine #ukrainianswillresist
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить