Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Космічні станції - Історія створення МКС

Цікаве
Опубліковано: 1 берез. 2023 р.
Підписатися
Космічні станції - Історія створення МКС

Подякувати можна нам коментарем або гривнею 💰:
Patreon — https://www.patreon.com/KhmarynkaUA
Посилання на МОНОбанку: https://send.monobank.ua/jar/9RMcaY4CYP
Моно Банк: 4441 1111 5023 1656
Картка ПБ — 4731 1856 2016 5388
Pay Pal: tuchenko_s.a@meta.ua

МКС або ж ISS (International Space Station) – це пілотована орбітальна станція призначена для наукових досліджень, спорудженням якої займалися космічні агенції з 15 країн. Серед яких можна виділити: США, росію, Японію, Канаду, Бразилію та Європейську космічну агенцію.
Так от, МКС – це наймасштабніша споруда побудована людством в космосі. Її розмір перевищує розмір футбольного поля, а внутрішній об’єм досягає 1000 кубічних метрів. Джерелом енергії станції виступають сонячні панелі, їх розмір настільки великий, що відбиваючи сонячне світло МКС іноді стає найяскравішим об’єктом нічного неба. Сонячні панелі з’єднані зі станцією так званою “фермою” в якій встановлені радіатори для контролю температури. Загалом станція складається з 14 модулів різного призначення. Для роботи зовні станції створені роботизовані руки-маніпулятори.

Наші соціальні мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/ScienceUA1
Telegram: https://t.me/UA_Science1
Twitter: https://twitter.com/UA_Science

На каналі Хмаринка Science ми намагаємося популяризувати науку, розповідати різні цікаві речі, у тому числі новини, про космос, тварин чи природні явища, перекладаємо та адаптуємо українською лекції відомих науковців сучасності.
#космос #МКС #ISS
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить