Сертифікат можна замовити за покликанням: https://vseosvita.ua/webinar/p-873.html
В період воєнного стану досить велика частина людей – дітей, підлітків та дорослих – мають тривожні розлади, психоемоційні порушення, наслідки переживання травматичних подій, складний процес соціальної адаптації до нових умов проживання і навчання та інше.
Ми маємо бути готові до організації психологічної, соціально-педагогічної підтримки дітей, учнів та батьків. Одним з кращих інструментів, які пройшли апробацію з 2014 року, виявилася педагогіка партнерства. Вона передбачає об’єднання зусиль всієї спільноти: педагогів, психологів, батьків, громади, соціальних служб, органів самоуправління, представників міжнародних організацій.
Важливо розуміти, що діти, підлітки та батьки можуть мати специфічні потреби. Ми маємо навчитися виявляти ці потреби, адже люди часто не розуміють, що потребують допомоги.
Педагогам потрібно знати про сім’ї, які потребують соціально-педагогічної підтримки та вміти своєчасно і екологічно її надавати. А в разі необхідності знати, до яких спеціалістів, служб перенаправити людей.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id50450/webinar
Дивіться також:
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти https://vseosvita.ua/webinar/k-734.html
Визначаємо психолого-педагогічні адаптації для дітей з різними типами освітніх труднощів https://vseosvita.ua/webinar/v-729.html
Організація майстер-класу для дітей з використанням арттерапії: пінотерапія https://vseosvita.ua/webinar/o-732.html
Підписуйтеся на наш канал: https://vse.ee/vseosvita-channel
#педагогіка_партнерства #підтримка #соціальна_підтримка #педагогічна_підтримка #НУШ #воєнний_стан #психологічна_підтримка #Всеосвіта
розгорнути опис
згорнути опис