Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Чорна археологія": чому "коп" і "пошук скарбів" – це злочин? // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 30 верес. 2023 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором 👉 https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Пригостити команду "Історії без міфів" кавою 👉 https://www.buymeacoffee.com/bezmifivua
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Голос запитань @nudniypens

Явище так званої «чорної археології» відоме вже кілька століть, однак особливо воно розквітнуло після відновлення Незалежності України. «Чорні археологи» не мають нічого спільного з історичною наукою та є звичайними грабіжниками, які позбавляють українців власної історії, знищують пам’ятки та надзвичайно ускладнюють (або взагалі унеможливлюють) майбутні професійні археологічні дослідження. Чи переслідують грабіжників археологічних пам’яток в Україні, як до «чорних археологів» ставляться за кордоном і як шкодить археології війна – розповідає В’ячеслав Баранов, науковий співробітник Інституту археології НАН України.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 20.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить