Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Максим Оса та золото Песиголовця". Офіційний трейлер. У кіно з 13 жовтня.

Про кіно
Опубліковано: 22 верес. 2022 р.
Підписатися
Оса — то маленька комаха, яка боляче кусає: дивіться видовищний трейлер фільму “Максим Оса та золото Песиголовця”.

Cлідкуй за новинами проекту на сторінках:
https://www.facebook.com/FILM.UA.Group.Distribution
https://www.instagram.com/filmua.distribution/

Переосмислення образу козака у новому фільмі Мирослава Латика “Максим Оса і золото Песиголовця”, знятого за мотивами однойменного коміксу Ігоря Баранька.
Дивіться у кіно з 13 жовтня!

Козацький трилер про небезпечні пригоди січовика — унікальний проєкт, у якому переплелися елементи коміксу українського автора та оригінальна історія авторства Мирослава Латика й Андрія Бабіка. Максим Оса, який постане перед глядачем, це вміло переосмислений “книжковий” образ українського козака. Він стирає клеймо “шароварщини”, це брутальний козак, про чиї подвиги ходять легенди.

Автором трейлеру став відомий український актор кіно (“Погані дороги”, “Королі репу”) та дубляжу Володимир Гурін, виконавець ролі Анджейки у фільмі.

Козацькі пригоди-трилер “Максим Оса та золото Песиголовця” вдало поєднує жанри детективу та фентезі, створюючи гармонійну мультижанровість — аби кожен глядач зміг знайти щось своє. Брудне середньовіччя, відсутність лоску та шику підсилює містично-фентезійний настрій фільму, а нуарні кадри — загадкову, детективну атмосферу оповіді.

Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Кінотеатральну дистрибуцію в Україні проводять FILM.UA Distribution та Кіноманія.


ДОВІДКА
Назва: Максим Оса та золото Песиголовця
Дата релізу: 13 жовтня 2022 року
Хронометраж: 100 хвилин
Жанр: козацькі пригоди
Компанія-виробник: Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистрибутори: FILM.UA Distribution та Кіноманія
Режисер: Мирослав Латик
Генеральний продюсер: Валерій Боровик
Продюсери: Олександр Дмитренко, Дмитро Хільченко, Наталя Вітрук
Оператор-постановник: Костянтин Пономарьов
Автор сценарію: Ігор Баранько, Мирослав Латик, Андрій Бабік
У ролях: Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Синопсис
1636 рік. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання.
Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з 5-ти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустими капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу.
На місці злочину з’являється каштелян замку, пан Карл Фогель. За підозру у вбивствах та крадіжці панського золота козарлюгу беруть під варту й під тиском тортур намагаються дізнатися правду. Господар пан Йожеф, згадавши легенди про подвиги Максима Оси, виправдовує січовика та доручає розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби.
Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем.
А про долю золота та його власника замовчує навіть писар, який веде цю оповідь…
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить