Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Ялтинська стратегія" проливає світло на приховану частину візиту Блінкена. Відповідь Зеленсського

Влоги
Опубліковано: 12 верес. 2022 р.
Підписатися
Зеленський наносить удар у відповідь. Сталося це на форумі YES, організованому Пінчуком. Президент відмежувався від адміністрації Байдена, яка через Блінкена пробувала схилити Україну до перемовин. Народ України, як зазначив ВОЗ, не бажає вести розмови з терористами. А він, Зеленський, вважає РФ ще гіршою, ніж країною терористкою, оскільки терорист знає, що він хоче. Терор – це коли погрожувати життю на певних умовах. А умов нема є просто бажання вбити. А ми збираємося жити, - відзначив Зеленський.

Промову, яку написали Зе варто окремо відзначити. Фактично спічрайтери ламають західну філософію постмодерну і підносять такі забуті категорії як «свій», «наше», «потрібне». Україна б’ється не за ментальні химери, а своє. Збити з такої позиції взагалі неможливо. Тому всі присутні ковтнули, у тому числі Тімоті Снайдер.

Таким чином стала явною мета візиту Блінкена. Виконуючи волю американського народу і надаючи нам зброю (це вони робити мусять), демократи хочуть зупинити військові пориви українських вояк. На мою думку це відбувається з кількох причин частина яких озвучена в офіційній промові Блінкена, який за кілька хвилин зумів сказати про кліматичні зміни, ковід та загрозу голоду. Головна причина – прагнення зупинити війну і довести, що це конфліктна ситуація, яка має бути розв’язана домовленостями за столом договрняку, а не зусиллями волі на полі бою.

Є ще один момент. Значна частина демократів борються з капіталізмом, на підсвідомому рівні, розглядаючи Росію як союзника у боротьбі з експлуататорами.

Сьогодні інтелектуал і політик у Європі - це, фактично, синонім лівака. У свідомості ліваків нема війни. Тільки не тому що ліваки чесні і порядні (у такому товаристві не може бути навіть конфлікту, не то що війни), а тому що у них нема добра і зла, а значить нема моралі. У світі де нема моралі нема волі і жертовності. Війну Росії та України блінкени та обами бачать як сварку торгашів на базарі за торгове місце. Саме тому Хабермас закликає до відповідальності за ескалацію. Очима хабермасів російсько-україньска війна це конфлікт торгашів за інтереси і доводити його до світової війни є безумством. Очима американських демократів це може і війна, але прагнуть не допустити, щоб вона закінчилася вольовими зусиллями. Так само як до цього вони переконували нас, що єдиним джерелом імунітету при респіраторних вірусах є заштрики від фармвиробників, а не загартування на які потрібні зусилля.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить