Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Справжній український побут. Килим. Епізод 1

Цікаве
Опубліковано: 28 верес. 2022 р.
Підписатися
FILM.UA Group презентує новий проєкт «Справжній український побут», який розповість про предмети стародавнього промислу. У кожному епізоді будуть представлені унікальні побутові предмети: скриня, «павук», скульптури тощо.

Перше відео проєкту присвячене українському килиму, орнаментика якого увібрала красу і барви нашої землі. Цей епізод розкриє побутову й естетичну функцію килимів в українських оселях, а також про те, які матеріали використовували для виготовлення і як саме ткалися вироби з тим чи іншим видом орнаменту. Кожен етнографічний регіон мав свої локальні особливості візерунків і композиції виробів. Докладніше – у першому випуску проєкту FILM.UA.

За підтримку проєкту «Справжній український побут» FILM.UA завдячує постійним партнерам – бренду «Магнікор», компанії Mastercard і бренду «Духмяна хата».

«Магнікор» знижує ризики згущення крові й застерігає від появи тромбів у судинах. Препарат входить у програму «Доступні Ліки», тож, за наявності рецепта його можна отримати навіть безкоштовно.

Легкі на підйом дріжджі «Духмяна хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.

За реалізацію проєкту ми також завдячуємо компанії Mastercard, що забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси в Україні навіть під час війни.

Виконавчий продюсер – Тетяна Носенко
Продюсери – Юлія Мордас, Олена Малкова
Консультант – Марія Квітка
Графіка – Євген Санніков
Мова – українська та англійська

Магнікор
YouTube https://youtu.be/IZdGvf3IuAg

Духмяна хата
FB https://www.facebook.com/dukhmyana.khata
Instagram https://www.instagram.com/duhmyana.hata/

Mastercard
FB https://www.facebook.com/MastercardUkraine
Instagram https://www.instagram.com/mastercardukraine/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить