Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТНМК feat. KOZAK SYSTEM - Мамо [Official Lyric Video]

Музика
Опубліковано: 21 берез. 2022 р.
Підписатися
Танок на майдані Конґо презентує сингл "Мамо", спільну роботу з українським гуртом KOZAK SYSTEM. Пісня натхненна подіями визвольної війни українського народу проти російської експансії. В ній про українського солдата, який повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

24 лютого Україна прокинулась від вибухів - так почалася нова епоха в історії людської цивілізації. Звичний світ вже ніколи не буде колишнім, війна торкнулася кожного українця, кожної родини, кожної оселі. За ці тижні країна невідворотно змінилася - попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське й тільки наші солдати стоять їм на заваді.
_________________________________
Послухати трек на стрімінгах: https://fanlink.to/mamo
_________________________________

Фоззі: “Рік тому Іван Леньо з KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою - на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування.
І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше - раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою - це вже інша Україна. Та інший світ“.

Фагот: “Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю.”

Іван Леньо: “Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”

Наш друг Дмитро Кухарук, який від’їздив з гуртом минулий рік і зняв серію гастрольних відео #tnmkontour, вперше в житті зробив лірік-відео - на новий трек "Мамо", ТНМК та KOZAK SYSTEM.
Щиро дякуємо йому за це - коли Україна переможе у війні, Дімон зніме ще не одне відео з наших гастролів.
Знайти Дмитра у мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/dmytrokukharuk
Instagram: https://www.instagram.com/kud_studio/
_________________________________
ТНМК в мережі:
YouTube-канал: http://bit.ly/2Pkj0vT
Facebook: https://www.facebook.com/TNMKband
Instagram: https://www.instagram.com/tnmkongo/
Website: http://www.tnmk.com
Офіційні кліпи ТНМК: http://bit.ly/TNMK-Video
_________________________________
KOZAK SYSTEM в мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/kozaksystemband
Instagram: https://www.instagram.com/kozak_system/
_________________________________
Новий альбом ТНМК “ВАТРА red” на всіх стрімінгах https://fanlink.to/BATPA__red
_________________________________
Менеджер гурту:
Святослав Румежак
+38 (063) 396 58 08
+38 (098) 117 17 77
sr@tnmk.com
_________________________________
#ТНМК #ТНМКнаш #TNMK
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить