Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розпад ОПЗЖ, нахабний Бойко, Кадиров боїться і бреше, Путін оголосив безробіття

Опубліковано: 18 берез. 2022 р.
Підписатися
путін заявив, що на рф чекають нові економічні реалії та структурні зміни економіки, вони призведуть до зростання безробіття та інфляції.

Щодо падіння експорту після санкцій, він заявив, що потрібно не скорочувати виробництво, а направити додаткові обсяги товарів на внутрішній ринок. "Це об'єктивно має вести до зниження цін усередині країни", - сказав путін.

"Українська правда" перевірила за телефоном глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова і підтвердила, що він не був в Україні протягом останнього тижня.

За інформацією джерел УП у СБУ, Кадиров використовує два телефонних номери. Відповідно до даних українських мобільних операторів за останні 7 днів ці номери Кадирова не під’єднувались у роумінгу до українських вишок зв'язку.

За допомогою публічного онлайн сервісу ми спробували дізнатись айпі адресу, країну та місто де перебуває номер телефону Кадирова. Цей сервіс генерує посилання, яке дозволяє виявити місцезнаходження номеру щойно користувач перейде за лінком. При цьому користувач ні про що не здогадується адже за лінком він переходить на звичайний сайт, зазначений у посиланні.

Сподобалось? Підтримай мене на Патреоні: https://www.patreon.com/join/amossov
Або з допомогою картки: https://send.monobank.ua/6vFR5Q7yw1

Ставайте спонсором вільної журналістики в YouTube (на жаль, поки за межами України): https://www.youtube.com/channel/UCdhimYIVA5JfNIJCbTaYRhQ/join

Підписуйтеся, я є ще тут:
👉 Telegram: https://t.me/amosovfm
👉 Facebook: https://www.facebook.com/amossov/
👉 Instagram: https://www.instagram.com/amossov/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить