Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

1хв як оформити статус ВПО та грошові виплати переселенцям в ДІЯ

Опубліковано: 20 квіт. 2022 р.
Підписатися
поставте будь ласка ЛАЙК якщо відео вам корисне.

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

🙋🏻‍♀️ Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?

1️⃣ Зайдіть у Дію та натисніть 👉🏻 Послуги 👉🏻 Отримати статус ВПО.
2️⃣ Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть 👉🏻 Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
3️⃣ Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть 👉🏻 Зареєструватися без дітей.
4️⃣ Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
5️⃣ Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

От і все! Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка.

Зверніть увагу❗️ Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.

💻Для зручності всю потрібну інформацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни ми зібрали на сайті.
https://groshi.edopomoga.gov.ua/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить