Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН | САД У ТРАВНІ. ОГЛЯД

Опубліковано: 26 трав. 2022 р.
А як виглядатиме ваш сад через тиждень, місяць або півроку? У новому відео ми розпочнемо цикл відео про те, як змінюється сад у різні пори року.
Приємного перегляду!
#АндрійКаранда #ландшафтнийдизайн #садутравні

НАВІГАЦІЯ:
0:00 – Вступ
0:25 – Про новий цикл відео
1:19 – Огляд квітника
5:52 – Про вхідну групу рослин
6:50 – Про важливість кольору
8:31 – Про тіньові рослини
10:22 – Про холодноростучі злаки
12:53 – Структура і акцент на ділянці
14:27 – Прощання

Всім привіт! Я – Андрій Каранда, вітаю вас на своєму ютуб каналі. Сьогодні дізнаємося про те, який вигляд має сад у травні.

З цього ролика розпочинається цикл відео, в яких буде розповідатися про один і той самий сад протягом всього року. Зараз травень добігає кінця і можна подивитися на квітники: яким чином вони сформовані, який вигляд зараз має сад, що необхідно доопрацювати. Дивитися на сад в ретроспективі дуже важливо.

Зараз сад не має тієї краси, яку ми бачимо в червні, липні, навіть восени, коли квітують злаки. Але можна розмістити рослини таким чином, щоб насолоджуватись виглядом саду вже сьогодні. Спочатку квітували первоцвіти: крокуси, нарциси, ботанічні тюльпани, мускарії, брунера. Але тут акцент зроблений на більш великі і високі рослини: вероникаструм віргінский “ROSEUM”, куничник гостроквітковий “Карл Фостер”.

Чемерник і зараз декоративно-привабливий. По-перше, це вічнозелена рослина, а по-друге, він має дуже цікаві квіти. Біля нього є очиток видний “Діамант”, який формує структуру і восени дає рясне квітування.

Ми знаходимося на вхідній групі, що проростає під липою. Відповідно, використовуватись мають лише тіновитривалі рослини. Наприклад, щучка дерниста, тіарелла веррі, діцентра та купена. Своїми кольорами і структурою вони створюють настрій, коли ми заходимо в будинок.

На задній частині саду прослідковується тенденція до використання рослин жовтого кольору: алісум скельний, ірис бордюрний, кореопсис мутовчатий. Слідкуйте за збереженням кольорової гами саду, щоб не зіпсувати загальну картину.

У тіні під абрикосом так само росте щучка дерниста. Поряд можна знайти герань крупнокореневищну, вона тримає форму і трохи розповзається, приховуючи ґрунт. Мій фаворит - калина зморшкувата, яка є не листопадною. Це яскрава акцентна рослина.

Холодноростучі злаки - важливі структурні рослини. Пеннісетум лісохвостий “Маудрі”, міскантус китайський “Монінг лайт” як раз до них відносяться. Головне дочекатися, поки всі вони розростуться і прикрасити першоцвітами. Дану ділянку обрамляють маки, купальниця європейська та мальви. Останні дозволяють з легкістю їх розмножувати.

Айстри верескові, дюшенея та котяча м’ята відносяться до рослин, які не потребують багато уваги. Але за великими кущами приховався молочай багатоквітковий, який створює яскравий акцент на ділянці.

Слава Україні!

Додавайтесь в друзі:
Instagram: https://www.instagram.com/karanda_landscape
Facebook: https://www.facebook.com/KarandaLandscape
Сайт: http://karanda.com.ua/

Підписуйтесь на канал: https://www.youtube.com/channel/UCfSbuwaa-Bln5F7XXyw5pig

Раджу до перегляду:
КОМПОЗИЦІЯ В САДУ
https://youtu.be/wdiCvIA8xOA
КВІТНИК БЕЗПЕРЕРВНОГО КВІТУВАННЯ
https://youtu.be/a2YciF5w-ew

Karanda Landscape – канал Андрія Каранди про ландшафтний дизайн. Робимо так, що будь-яка ділянка набуває сучасного вигляду, має власний стиль та практична в догляді. Відкриті до ваших коментарів та запитань!

#АндрійКаранда #ландшафтнийдизайн #садутравні
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить