Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Новий МТЗ-1523 експортний трактор! Огляд і факти на #AGRITECHNICA2019

Опубліковано: 6 груд. 2019 р.
Підписатися
На відео покажу вам перший огляд експортного трактора МТЗ-1523.4 з потужністю 153 сили, який презентували на виставці Агрітехніка 2019 Ганновері! Трактор Беларус 1523 оснащено добре відомим двигуном Д-260 об'ємом 7,1л але з паливною системою Common Rail та вприском сечовини AdBlue, що вимагає сучасне фермерство і дозволяє відповідати нормам токсичності Tier V. Абсолютно інша трансмісія з перемиканням передач без розриву потоку потужності і європейська триточкова задня навіска, кабіна трактора з максимальним площею скла, якій дуже здивується механізатор і інші органи управління, які скрасять тяжкі будні тракториста ... але факти говорять про інше і краще подивитися огляд і написати свої коментарями!

 На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди і порівняння тракторів, комбайнів і причіпний сільгосптехніки.

 [✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

 [✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

 [✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

 [✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

 ⇒ Кращий Сервіс бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c
 ⇒ Отримуй кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#Agritechnica2019 #SergiiLegostaev #АгроцеПросто #новийМТЗ #МТЗ1221 #трактор #тракторМТЗ #купититрактор #сільськегосподарство #фермер #виставка #agritechnika2019
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить