Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КВС ПРОГАС. Скошування, трамбування, консервація. ТОВ «АФ ім. Довженка» | Заготівля житнього силосу

Опубліковано: 24 трав. 2022 р.
Підписатися
Житній силос заготовлено, тож саме час підводити підсумки щодо результатів урожайності та поживності корму, а також сіяти кукурудзу на силос. Ви ж пам’ятаєте, що вирощуючи гібридне озиме жито на силос, ви ще й маєте змогу посіяти силосні гібриди кукурудзи і, таким чином, зібрати аж два врожаї з поля за один сезон!

Пропонуємо до перегляду відео з ТОВ «АФ ім. Довженка», що є структурною одиницею агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ», в якому продемонстровано, як саме проходять всі процеси, пов’язані із заготівлею житнього силосу: від скошування спеціального силосного гібрида КВС ПРОГАС до трамбування та консервації. Зокрема, звернули увагу й на особливості трамбування та закладки маси в яму. Жито – досить специфічна культура, тож тут потрібно бути особливо відповідальним на кожному з етапів заготівлі. І саме про ці аспекти нам розповідають справжні професіонали своєї справи.

До речі, цього року урожайність готового силосу на кращих полях ТОВ «АФ ім. Довженка» склала понад 21 т/га! Тож дотримуючись всіх наших рекомендацій, ви однозначно отримаєте поживний та якісний корм для годівлі дійного стада, збільшите молочну продуктивність, вміст жиру та інші показники, необхідні для досягнення успіхів у тваринництві.

Більше про переваги вирощування силосних гібридів озимого жита KWS та використання житнього силосу в годівлі ВРХ – у новому відео і на сайті: https://bit.ly/3yPVDQh

Все буде Україна!

#kws #rye #hybridrye #гібриднеозимежито #гібриднежито #житнійсилос #гібриднеозимежитонасилос #силос #годівлятварин

Підписуйтесь на наш YouTube-канал:
https://www.youtube.com/c/KWSUKRAINE

А ще нас можна знайти тут:
Сайт: https://www.kws.com/ua/uk/
Фейсбук: https://www.facebook.com/KWSUkraine/
Інстаграм: https://www.instagram.com/kws.ukraine/
Телеграм: https://t.me/kws_hub

KWS UKRAINE — це офіційний канал компанії KWS в Україні, де ми розповідаємо про життя компанії зсередини та про застосування нашого насіння для конкретних потреб та вимог наших клієнтів: цукровий буряк, кукурудза (на зерно, силосна та енергетична), зернові (гібридне жито, пшениця та ячмінь) та олійні культури (ріпак, соняшник).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить