Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

1.0. Вступ до онлайн-курсу «Базова психологічна допомога в умовах війни»

Влоги
Опубліковано: 19 трав. 2022 р.
Підписатися
Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні. Реакціями на стресові та травматичні події можуть бути страх, ступор, плач, агресія, почуття провини, апатія та інші. З такими почуттями багато людей просинаються у своїх домівках та підвалах, і в тимчасових притулках по всьому світу. Навіть знаходячись в умовній безпеці, через стрічку новин українці кожен день стають очевидцями страшних подій.

Щоб впоратися зі стресом власноруч, та допомогти своїм близьким пережити ці непрості часи, дати раду неконтрольованим емоціям та допомогти психіці на шляху до зцілення, буде корисним знати мінімальний набір прийомів базової психологічної допомоги.

Застосування технік та знань з курсу базової психологічної допомоги може не лише точково стабілізувати психіку, що знаходиться під дією стресу, а й завадити загостренню психологічних проблем та їх переходу до хронічної стадії.

Курс є глибоко практичним і заснованим на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові ситуації. Автори курсу підготували теоретичні основи та практичні поради для врегулювання різних гострих реакцій, які тепер може використати кожен.

Якою б не була ваша професія, сьогодні саме ви можете стати для себе та близьких психологічною опорою у стресі. Саме з цією метою і створений цей курс.

Програма не замінить професійної психологічної та психотерапевтичної роботи, але стане в пригоді для стабілізації та допоможе значно зменшити рівень психологічної травматизації.

Лектори:
Євген Пілецький - психолог, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії та схема-терапії, кандидат філософських наук, доцент.

Оксана Єфремова - психотерапевтка когнітивно-поведінкової терапії, фокусована на роботі з травмою, інтернка програми схема-терапії, членкиня Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, авторка книги про жіночу сексуальність.

Олександр Авдєєв - психіатр, акредитований когнітивно-поведінковий терапевт (ЕАВСТ), голова секції схема-терапії Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, засновник проєкту «4help | Психотерапія онлайн».

⚡️ Перегляд відеоуроків курсу не є достатнім для засвоєння знань та отримання навичок. Зареєструйтеся на безкоштовний онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» на сайті Prometheus, щоб отримати доступ до тестів, завдань, додаткових матеріалів від авторів та можливості здобути сертифікат: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+BPA101+2022_T2/about

_______________________
Prometheus – найбільша платформа онлайн-освіти в Україні
В партнерстві з найкращими лекторами, а також провідними компаніями та міжнародними організаціями, ми створюємо онлайн-курси з найбільш популярних тем.
Місія Prometheus – зробити найкращу освіту доступною кожному.

Ресурси платформи:
Сайт Prometheus: https://prometheus.org.ua/

Prometheus у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/prometheusmooc
Instagram: https://instagram.com/prometheus.ua?u...
Telegram: https://t.me/prometheusmooc
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить