Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Українська прем'єра фільму "Вільна людина. Проща", другий показ "UNBRIDLED" та #БандерівськеСмузі

Про кіно
Опубліковано: 9 трав. 2022 р.
Підписатися
6 травня, в День української піхоти в Кам'янець-Подільському готелі "7 Днів" в рамках благодійних показів Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" відбулась всеукраїнська прем'єра повнометражного документального фільму «Вільна людина. Проща» режисера Сергія Дмитренка про історію десантника ЗСУ, ветерана АТО, блогера, мандрівника та автора книги - "Сліди на дорозі" Валерія Маркуса (Ананьєва).

На початку заходу команда фестивалю нагородила дирекцію Кам'янець-Подільського кінотеатру "Дружба" за підтримку в організації благодійних кінопоказів. До глядачів в онлайн-режимі звернувся режисер Сергій Дмитренко, який розповів про історію створення стрічки та ведучі зачитали звернення опепатора стрічки Капельки Миколи, який теж не зміг бути присутнім на прем'єрі через смерть рідного брата в бою з окупантами. Глядачі зустріли документальний фільм "Вільна людина. Проща" довгими багатохвилинними оплесками та сльозами на очах.

Одразу після показу стрічки про Валерія Маркуса відбувся другий благодійний показ в рамках кінофестивалю "Бруківка" подільського блокбастера "Нестримний" режисера Андрія Зайця.
За дванадцятий благодійний вечір вдалось зібрати 5650 гривень на підтримку Збройних сил України, а усього від початку вже зібрано 76284 гривні.

Оператори: Іван Трач та Богдан Закордонець.

Програму показів та анонси заходів Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» читайте на офіційних ресурсах фестивалю:
📌 https://t.me/brukivkafest
📌 https://www.facebook.com/KamianetsFilmFestival
#Маркус #ВільнаЛюдина #Проща #КультурнийФронт #АТО #DovzhenkoCentre #BrukivkaFest #ЗСУ #7Days #УкраїнськаКіноакадемія #ЗбройніСилиУкраїни #UkrainianArmedForces #StopRussianGression #ОлександрПоложинський #ЯнінаСоколова #StopPutin #ПутінХуйло #КамянецьПодільський #KamianetsPodilskyi #ВеликаІдея
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить