Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТНМК - Своє Борони [Аеророзвідка]

Музика
Опубліковано: 26 черв. 2022 р.
Підписатися
Кліп за квадрокоптер❓
Місяць тому на виступі в Харкові зненацька з'явився наш улюблений оператор 🎥 Ярослав Пілунський. Пам'ятаєте це фото з Фаготом? Тоді ми нарахували, що Піл за всі роки зняв нам 9️⃣ кліпів 🎞 (від "ПоRAPалося серце" і "Восени" до "Фідель" і "ПМ'ТЙ") і пожартували, що треба цей показник якось округлити.

Пілунський, як з'ясувалося, затаїв добро і зробив цей ювілейний, десятий кліп сам. Як так? А він воює 🪖в аеророзвідці тактичної групи Адам (того самого Адама, Героя України) і має повний вінчестер (окрім "калаша") цікавого оригінально🍿пізнавально👀розважального відео 📽, з якого і змонтовано цей кліп.

Для саундтреку обрано давній трек "Своє борони", записаний п'ятнадцять років тому для телефільму "Зірки в армії"⌛. Не дивуйтеся, ми самі здивовані.

Тепер про головне - за допомогою цього відео наш улюблений оператор хоче зібрати гроші на коптер - DJI Mavic 3 🛸, щоби продовжити наводити кару з неба на ворогів. Хіба ж ми не допоможемо Пілунському? Авжеж!

Треба, як мінімум, зібрати 90 тисяч гривень 💸. Як ми собі це уявляємо? А яскраво - скажімо, серед глядачів цього відео обов'язково знайдеться 900 бажаючих віддячити чарівному камерамену сотнею гривень. Сотнею. Гривень. ☕🍰. Кидаєте донат, хочете - плюсуєте, хочете - інкогніто. Головне = кидайте.

І за це буде вам щастя та відчуття причетності до справжнього та прекрасного! 🚀 Бо що може бути кращим за право стати акціонером нової роботи легендарного українського оператора, справжнього майстра своєї справи. І навіть якщо у ворогів поросте в горлі пір'я, вони не зможуть уникнути справедливої кари. А от злетіти - зможуть. Самі побачите. 🌋
_________________________________
ТНМК в мережі:
YouTube-канал: http://bit.ly/2Pkj0vT
Facebook: https://www.facebook.com/TNMKband
Instagram: https://www.instagram.com/tnmkongo/
Website: http://www.tnmk.com
Офіційні кліпи ТНМК: http://bit.ly/TNMK-Video
_________________________________
Менеджер гурту:
Святослав Румежак
+38 (063) 396 58 08
+38 (098) 117 17 77
sr@tnmk.com

#ТНМК #Ukraine #Україна #TNMK #ТНМКнаш
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить