Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Про що співають пташенята гнізда Томаша Фіали на "Українській правді"

Влоги
Опубліковано: 30 черв. 2022 р.
Підписатися
Стаття на УП за авторством Соні Лукашової про негідницю Людмилу Денисову може здатися алогічною з огляду на проукраїнську позицію УП у війні з РФ і може викликати обурення, але це якщо не розуміти філософських мейнстримів західних еліт та залежності від них власника УП Томаша Фіали.
Треба віддати належне редакції УП яка вдало маскує прихильність до головних течій західних інтелектуалів ширмою корупційного лібідо колишньої уповноваженої з прав людини. Головна ідея мейнстрімної філософії – відвести покарання від ґвалтівника. Гвалтівник – не винен, у нього так склалися біохімічні процеси. Людина не керує собою і своєю поведінкою, тому що ніякої свободи волі нема. Про це говорять з усіх прасок у пристойних салонах різного роду сапольські і харарі.
У когось може скластися враження, що західні еліти готують грунт для зміни кримінального кодексу, аби безкарно ґвалтувати підлеглих на роботі. Ну, може, не виключаю. Але це дрібно. Головна задача мейнстріму – це переконати людство, що їх біохімічні процесі можуть нести загрозу спільному існуванню, а для корегування цих біохімічних процесів ви маєте дати дозвіл на доступ до свого тіла. Тому не ґвалтівника треба карати ув’язненням, а сотні тисяч людей піддавати профілактичній корекції в спеціальних закладах. Наприклад, один рік. А якщо аналізи покажуть, що не все добре з рівнем адреналіну, то треба повторний курс пройти.
Вам здається, що це якась маячня – мірятися адреналіанами? Ну чому, ну чому. Згадайте як ще півроку тому у світі мірялися антитілами, а у кого їх не було відносили до групи небезпечних.
Ну і не треба забувати про ще один мейнстрімчик. Це піднесення аутсайдерів спортивних змагань. Останнє місце стає більш престижним, ніж перше. Згвалтовані набуватимуть особливого статусу. Це також для того, щоб залишити у спокої ґвалтівників. А корупція це так, для окозамилювання. До речі, рівно як і вболівання Томаша Фіали за українську перемогу у війні з РФ.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить