Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КОНВІЗО® СМАРТ. Зручно, надійно, ефективно! Перевірено на полях України! | КВС-УКРАЇНА

Опубліковано: 29 черв. 2022 р.
Підписатися
Минула ще одна весна – цього разу весна воєнна, ще одна посівна – цього разу по-своєму напружена, ще один сезон гербіцидного захисту посівів цукрових буряків та ще один сезон використання в Україні інноваційної системи КОНВІЗО® СМАРТ.

Даним відео хочемо підвести певні підсумки цього особливого періоду та на прикладі поля із СМАРТ ДЖОКОНДА КВС в ПП «Явір-Агросервіс», що на Вінниччині, продемонструвати роботу КОНВІЗО® СМАРТ.

У наших постійних партнерів, що вирощують цукрові буряки технології КОНВІЗО® СМАРТ, з’явилося ще більше досвіду, а у нових – нові враження. Та лиш одне залишається незмінним: продуктивність гібридів селекції KWS, беззаперечна ефективність системи КОНВІЗО® СМАРТ, перевірена українськими аграріями, та наша впевненість у нашій перемозі!

Про КОНВІЗО® СМАРТ: https://bit.ly/3jNwVXX

Все буде Україна!

#kws #цукровібуряки #конвізосмарт

Підписуйтесь на наш YouTube-канал:
https://www.youtube.com/c/KWSUKRAINE

А ще нас можна знайти тут:
Сайт: https://www.kws.com/ua/uk/
Фейсбук: https://www.facebook.com/KWSUkraine/
Інстаграм: https://www.instagram.com/kws.ukraine/
Телеграм: https://t.me/kws_hub

KWS UKRAINE — це офіційний канал компанії KWS в Україні, де ми розповідаємо про життя компанії зсередини та про застосування нашого насіння для конкретних потреб та вимог наших клієнтів: цукровий буряк, кукурудза (на зерно, силосна та енергетична), зернові (гібридне жито, пшениця та ячмінь) та олійні культури (ріпак, соняшник).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить