Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Порівняння 2 посівів КВС ПРОГАС з різними строками сівби. Що змінилося після відновлення вегетації?

Опубліковано: 28 квіт. 2022 р.
Підписатися
Пропонуємо дуже цікавий відео огляд двох ідентичних посівів спеціального силосного гібрида КВС ПРОГАС, але з різницею в періоді сівби. Наш колега вже вдруге зробив порівняння даних посівів: перше – наприкінці осінньої вегетації https://bit.ly/36xpEbE, а друге – в середині квітня, після відновлення вегетації навесні.

Закономірно, що посів КВС ПРОГАС, висіяний аж на 20 днів пізніше, восени сформував меншу кількість пагонів, в порівнянні з посівом в оптимальні строки: так як сума активних температур була меншою, відповідно рослини входили в зиму не такими розкущеними. Проте 13 квітня, при повторному огляді, на обох посівах спостерігалася фаза ВВСН 30: пізній посів (час сівби – після 20 вересня) відставав у розвитку не більше, ніж на 4 дні, в порівнянні з полем, засіяним на початку місяця. Хоча ближче до періоду скошування ця різниця, швидше за все, повністю нівелюється.

Більше подробиць розкриває Святослав Кравчук, торговий представник у Вінницькій та Житомирській областях Департаменту зернових культур ТОВ «КВС-УКРАЇНА». А ви тим часом ознайомтеся ближче із особливостями та перевагами вирощування силосних гібридів озимого жита селекції KWS для рослинництва і тваринництва: https://bit.ly/3KQYtYj

Все буде Україна!

#kws #rye #hybridrye #гібриднеозимежито #гібриднежито #житнійсилос #гібриднеозимежитонасилос #силос #годівлятварин

Підписуйтесь на наш YouTube-канал:
https://www.youtube.com/c/KWSUKRAINE

А ще нас можна знайти тут:
Сайт: https://www.kws.com/ua/uk/
Фейсбук: https://www.facebook.com/KWSUkraine/
Інстаграм: https://www.instagram.com/kws.ukraine/
Телеграм: https://t.me/kws_hub

KWS UKRAINE — це офіційний канал компанії KWS в Україні, де ми розповідаємо про життя компанії зсередини та про застосування нашого насіння для конкретних потреб та вимог наших клієнтів: цукровий буряк, кукурудза (на зерно, силосна та енергетична), зернові (гібридне жито, пшениця та ячмінь) та олійні культури (ріпак, соняшник).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить