Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

AНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО - СТЕПОМ

Музика
Опубліковано: 22 черв. 2022 р.
АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО 

підтримує Україну знаковою піснею "Степом"

Анастасія Приходько звернулася до українських джерел у своїй творчості - презентує композицію СТЕПОМ, сповнену духом рідної землі.  

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО - СТЕПОМ 

"Степом" - знакова для мене пісня. Вперше я виконувала її у 15-річному віці, коли вступала до Київської академії музики імені Глієра. Потім посіла з нею третє місце на міжнародному пісенному конкурсі. Зараз настав час знову звернутися до неї, або сповнити музичний простір України духом рідної землі, внутрішньою силою нашого народу…",  - коментує Анастасія Приходько. 


Анастасія Приходько – співачка, громадський діяч, Заслужена артистка України.

Вона – символ справжньої, вільної, сильної співачки.  Її називають Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк.

Анастасія володіє доволі рідкісним для естради голосом – контральто, діапазон – три октави.

В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі презентувала дует із Валерієм Меладзе - хіт Безответно.

Коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Євробаченні, вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню Мамо не тільки російською, але й українською мовою. 

У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. І однією з перших поїхала з концертними турами «Підтримаємо своїх» і Герої не вмирають в зону АТО.  

Тур Герої не вмирають мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50 000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.

Сьогодні, коли в Україні триває війна,  співачка почала новий етап боротьби проти російських загарбників. І звернулася до народних українських джерел у своїй творчості.

 

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО - СТЕПОМ 


ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ


aprykhodko.com


Facebook

Instagram

YouTube


+38 067 441 81 49

info@starbom.com 


STARBOM.COMpany
Монтаж Олександр Мархолевський
Оператор Андрій Ігнатченко
Саунд IKSIY Music (Андрій Ігнатченко)
Стиліст Кирило Савченко
Дизайнер Анна Леко
Поет Микола Негод
Композитор Анатолій Пашкевич
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить